FOTO: šanhajieši ar gardu muti bauda Ekselences saldējumu

Komentāri
FOTO: šanhajieši ar gardu muti bauda Ekselences saldējumu
Publicitātes foto

Latvijas vadošais piena produktu ražotājs Food Union atver pirmo Ekselences saldējuma “popup” veikalu vienā no Šanhajas ievērojamākajiem iepirkšanās centriem New World Dai Maru, kuru dienā apmeklē apmēram 100 tūkstoši cilvēku. No šodienas Latvijas saldējums ir nopērkams Ķīnā. Food Union ir pirmais piena produktu ražotājs no Baltijas, kam izdevies iekļūt Ķīnas tirgū.

“Tieši pirms trim mēnešiem kuģis ar Latvijā ražotu saldējumu pameta mūsu krastu un sāka ceļu uz Ķīnu. Šodien man ir gods un prieks sveikt šo kuģi un paziņot, ka pirmais Latvijas saldējuma Ekselence “popup” veikals Ķīnā ir atvērts,” atverot pirmo Ekselence saldējuma “popup” veikalu Ķīnā, uzrunā sacīja Normunds Staņēvičs, AS Rīgas piena kombināts valdes priekšsēdētājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tas nebūtu iespējams bez mūsu draugu un biznesa partneru – Bright Food Group – atbalsta. Tāpat es vēlos uzsvērt starpvaldību attiecību nozīmi šā projekta veiksmīgā realizācijā, kā arī izcilo darbu, ko paveica Latvijas un Ķīnas vēstniecības, Latvijas Zemkopības ministrija un LIAA,” papildina Staņēvičs.

Skaties foto:

Veikals būs atvērts katru dienu, tajā varēs iegādāties dažādu garšu Ekselence Double un Ekselence ģimenes saldējumu iepakojumus. Vienlaikus Food Union ir atvēris arī Nu Smoothie zīmola tirdzniecības vietas piecos vadošajos un biežāk apmeklētajos lielveikalos Šanhajā — Bao Shan, Zhong Huang Bai Lian, Wu Jiao Chang, Nan Jing un San Xin —, kuros pieejams no dabīgām izejvielām ražotais saldējums Nu Smoothie.

“Ar pirmā Ekselence saldējuma “popup” veikala atvēršanu šeit, Šanhajas prestižākajā iepirkšanās centrā New World Dai Maru, Food Union ir kļuvis par pirmo piena produktu un saldējumu ražotāju no Baltijas, kas ir ienācis Ķīnas tirgū. Mums ir liels prieks būt pirmajiem, kas sper šo nozīmīgo soli, tomēr mums priekšā vēl ir garš ceļš. Mēs esam apņēmušies paplašināt savu darbību Ķīnā, piedāvājot augstas kvalitātes, augstvērtīgus, veselīgus un barojošus piena produktus,” atklāj Food Union akcionārs Andrejs Beshmeļņickis.

“Mēs redzam, ka patērētāji Ķīnā kļūst aizvien prasīgāki, viņu gaume kļūst arvien smalkāka. Pircējs Ķīnā ļoti labi zina, kādi produkti veicina veselību visos vecuma un dzīves posmos. Un tieši šeit mums paveras iespēja iepazīstināt viņu ar Latviju — vienu no zaļākajām valstīm visā pasaulē — un popularizēt mūsu valsts tūrisma piedāvājumu, kultūras un lauksaimniecības tradīcijas, kā arī iespējas uzņēmējdarbībai un investīcijām Latvijā. Food Union stratēģiskā misija ir veicināt Latvijas un Ķīnas sadarbību ceļā uz izaugsmi un pieaugošu labklājību,” papildina Beshmeļņickis.

“Es ar prieku sveicu Ekselence saldējumu Šanhajā, visenerģiskākajā no Ķīnas pilsētām. Šanhaja ir plaši pazīstama pēc tās tiekšanās pēc izcilības. Sens ķīniešu sakāmvārds saka, ka cilvēkiem ēdiens ir debesis, paradīze. Es ceru, ka ikviens Šanhajā nobaudīs Latvijas saldējuma Ekselence debešķīgo garšu, uzzinās vairāk par Latviju un apmeklēs mūsu skaisto zemi,” sacīja Ingrīda Levrence, Latvijas Republikas Ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Ķīnas Tautas Republikā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl