“Food Union” investējis 20 000 eiro saldējuma konfekšu izveidē

0 Komentāru
“Food Union” investējis 20 000 eiro saldējuma konfekšu izveidē

Pārtikas koncerns “Food Union” investējis 20 000 eiro saldējuma konfekšu “Pols” radīšanā, “Skaties.lv” informēja koncernā.

Turpinot atzīmēt zīmola “Pols” 50. gadskārtu, “Food Union” radījis, kā norāda koncernā, Latvijā vēl neredzētu aukstā deserta veidu – viena kumosa vaniļas saldējuma konfektes “Pols” ar šokolādes glazūru lāsītes formā. Tās iepakotas pa 15 gabaliņiem biodegradējamā iepakojumā. Katrā kastītē ir vidēji 15 saldējumi ar kopējo svaru 210 grami.

Produkts, sākot no idejas līdz receptei un iepakojuma risinājumam, radīts Rīgā bāzētajā “Food Union” saldējuma kompetences centrā, kurā pārtikas ražošanas eksperti izstrādā un testē saldējuma receptes gan Latvijas, gan arī eksporta tirgiem. Vienlaikus ar laišanu klajā Latvijā, “Pols” konfektes būs pieejamas arī Lietuvā

Aktuālās “Food Union” investīcijas, kas saistītas ar “Pola” saldējuma konfekšu palaišanu tirgū, ir 20 000 tūkstoši eiro. Taču jāņem vērā, ka jaunais produkts tiek ražots uz uzņēmuma jaunākās saldējuma līnijas, kuras iegādē pirms diviem gadiem ieguldīti ap diviem miljoniem eiro.

Pārtikas koncerns “Food Union”, kurā šobrīd ietilpst AS “Rīgas piena kombināts” un AS “Valmieras piens”, pērn strādāja ar 109,7 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš.

“Food Union” grupā ir Latvijas “Rīgas piena kombināts”, kas 2020.gada februārī pievienoja “Rīgas piensaimnieku”, un “Valmieras piens”, tāpat grupā ir lielākais saldējuma ražotājs Igaunijā “Premia”, lielākais saldējuma ražotājs Dānijā “Premier Is” un saldējuma izplatītājs “Hjem Is”, saldējuma ražotājs Norvēģijā “Isbjrn Is”, saldējuma ražotājs Rumānijā “Alpin57Lux” un saldējuma ražotājs Baltkrievijā “Ingman Ice Cream”. “Food Union” ir arī divas piena produktu un bērnu pārtikas ražotnes Ķīnā. Koncerna lielākais akcionārs ir uzņēmējs no Krievijas Andrejs Beshmeļņickis.

0 Komentāru