Finanšu policija: Gan bei brutāli apkrāpa pircējus

11 komentāri

”Godīgi sakot, veicot šo izmeklēšanu, bijām pārsteigti, cik brutālā veidā tika apkrāpts katrs pircējs – katrs, kurš saņēma čeku Gan bei, bija pārliecināts, ka daļa viņa samaksātās naudas nonāks nodokļu nomaksai, taču patiesībā tā nonāca noziedznieku kabatās,” sacīja Finanšu policijas pārvaldes priekšnieks Kaspars Podiņš.

”Šo noziedzīgo darbību rezultātā katru mēnesi tika izņemti no 700 tūkst. līdz 800 tūkst. eiro skaidras naudas, tā ir puse no uzņēmuma apgrozījuma. Šī nauda tika iztērēta uzņēmuma vadības – noziedzīgā grupējuma – vajadzībām un aplokšņu algu maksāšanai,” sacīja K. Podiņš.

Apcietināta Gan bei līdzīpašniece – deputāta Potapkina sieva

Jau ziņojām, ka restorānu tīkla Gan bei līdzīpašniece Gaļina Karmčaka – no Saskaņas ievēlētā Saeimas deputāta Sergeja Potapkina sieva – apcietināta saistībā ar krāpšanos restorānu kases aparātos.

Kriminālprocess par krāpšanos tika uzsākts septembrī, savukārt trešdien, 10. decembrī, kopumā tika veiktas 30 kratīšanas, kurā tika iesaistīta arī specvienība OMEGA. To laikā tika izņemti dokumenti un skaidra nauda.

Krāpšanās rezultātā ik mēnesi no Gan bei restorānu kasēm nelegāli tika izņemta nauda 700–800 tūkstošu eiro apmērā. Tāpat tika maksātas algas aploksnēs. Uzņēmumā atrasta arī ”melnā grāmatvedība” un aplokšņu algu saraksti.

TOP komentāri

 • Laimiite
  0 0 0

  Laimiite

  Par nodokļiem.. uz suši ēdājiem tas takā īsti neattiecas, jo suši gardi, taču darbiniekus ņēma nešķirojot, un neprasot svaigas veselības pārbaudes, pati zinu 1 narkomāni, kas gatavoja suši, kopš tā laika šo iestādi neapmeklēju...
 • KK
  0 0 0

  KK

  STULBUMS. Nafig to valsti, ja visi uzņēmēji ir spiesti krāpties, jo kaut kas nav kārtībā ar nodokļu sistēmu. To laikam neviens nepamana lielais tiesātājs. Vemt gribas
 • Anzzz
  0 0 0

  Anzzz

  Lasu un brīnos, cik te daudz potenciālo noziedznieku un vnk idiotu!
  Krievi zog nodokļu naudu bet šie te priecājas un atbalsta viņus!!! Un pēc tam tiepaši idioti zākā valdību un citus, par to ka nav naudas skolotājiem utt...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl