10 komentāri

Sociālā tīkla Instagram konta izveidošana un uzturēšana Latvijas Expo 2015 projekta vajadzībām izmaksā 34 487 eiro, noskaidrojis laikraksts Diena.

Pirmie secinājumi par atklātībā nonākušās Expo Latvijas dalības tāmi šodien sacēla pamatīgu vētru. Runa ir par producēšanas līgumu un izmaksām par paviljona piepildīšanu ar saturu. Laikraksts Diena secinājis, ka cipari ir uzpūsti un raisa bažas par klaju valsts naudas šķērdēšanu. Tostarp minēts, ka jau ir iztērēti 35 tūkstoši eiro par šobrīd vāji apmeklēta sociālā tīkla Instagram konta izveidi un uzturēšanu. Expo2015 projekta realizētāji par tādiem secinājumiem ir šokā un gatavi pamatot katru iztērēto eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, Saeimas kontam Instagram tīklā seko 565 lietotāji, konts tiek ikdienā papildināts, izmantojot parlamenta preses dienesta cilvēkresursus. Salīdzinājumam – komandītsabiedrības Expo 2015 izveidotajā Instagram kontā kopš 2014. gada aprīļa ar lielu neregularitāti ievietotas 17 fotogrāfijas, un kontam ir vien 177 sekotāji.

Proti, ”sociālā tīkla Instagram izstādes koncepta izstrāde” izmaksājusi 1850 eiro, bet ”Instagram izstādes tehnoloģiskais risinājums” – 14 720 eiro, bet ”sabiedrības iesaiste Instagram datubāzes veidošanā” – 5067 eiro. Vēl 12 850 eiro izmaksāja Instagram apmeklētāju iesaistes punktu satura un tehniskā risinājuma izstrāde, bet 25 tūkstošus eiro – ”sociālo vietņu kontu izveide, savstarpējā saiste un apkalpošana”.

Sociālo mediju mārketinga eksperts, apskatot tāmes ciparus atzīst, ka vienmēr pastāv iespēja kaut ko realizēt lētāk. Tomēr kopumā tāmē redzamās izmaksas ir gana pamatotas, jo jāņem vērā projekta mērogs un mērķis – radīt spēcīgas izjūtas cilvēkos, kas apmeklēs paviljonu. Turklāt tas notiek Itāliāa ilgā sešu mēnešu periodā.

Kopumā Expo Latvijas projektā sociālo tīklu izmantošanas izmaksās kopumā aplēstas vairāk nekā 69,4 tūkstošu eiro apjomā.

Kopumā komandītsabiedrība Expo 2015 Ekonomikas ministrijai jau iesūtījuši rēķinus 1 090 506 eiro apmērā, un lielākā daļa no tiem jau ir apmaksāti.

Piemēram, iepretim izmaksu pozīcijai ”jaundarba radīšana” ierakstītā summa ir 60 tūkstoši eiro. Jaundarbu radījusi folkloras grupa Iļģi, un tās vadītāja Ilga Reizniece pauž apjukumu, jo viņai atlīdzība par darbu Expo projektā nav piedāvāta it nemaz.

TOP komentāri

 • Skeptiskais
  0 0 0

  Skeptiskais

  Komentējot Lailu..
  Tieši tā Laila! Tava vīra MAZAIS uzņēmums! EXPO nes Latvijas vārdu pasaulē!
 • Skeptiskais
  0 0 0

  Skeptiskais

  Nu kopējās izmaksas ir ap 3,3 miljoni eiro. Domāju ka tik lielam un nozīmīgam kultūras pasākumam var veltīt tādu naudu, jo tas savukārt piesaista tūristus mēdijus un citas personas Latvijai, kas savukārt atstāj te naudiņu vietējiem ražotājiem, darba devējiem un valsts kasei. Labāk būtu piesējušies VID ēkai kura ir uzcelta pa entajiem miljoniem un kura vēl ir jāīrē par ārprātīgām summām, kur darbinieki smok un slimo! Turklāt elektrības un komunālo maksājumu rēķini sastāda vairāk kā 50 miljonus eiro+ īre! Drīzāk šeit vajadzētu paskatīties kā mūsu iekasētie milzu algas nodokļi tiek tērēti!
 • Nauris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl