Ekspluatācijā nodota “Lidl” loģistikas centra ēka Rīgā

8 komentāri
Ekspluatācijā nodota “Lidl” loģistikas centra ēka Rīgā
IMAGO/SCANPIX

Ekspluatācijā nodota mazumtirdzniecības uzņēmuma “Lidl Latvija” loģistikas centra ēka Rīgā, pavēstīja kompānijas pārstāvji.

Jaunuzceltais loģistikas centrs Rīgā, Dzelzavas ielā 131, kura platība ir 51 000 kvadrātmetru, nodrošinās “Lidl” veikalu darbību Latvijā un Igaunijā. Tajā atradīsies arī uzņēmuma galvenais birojs. “Lidl Latvija” loģistikas centra būvniecībā ieguldīti vairāk nekā 55 miljoni eiro.

Kompānijas pārstāvji norādīja, ka līdz ar ēkas nodošanu ekspluatācijā sāksies telpu iekārtošana turpmākās darbības nodrošināšanai.

“Būvniecība ir pabeigta, un nākamais solis ir moderna aprīkojuma uzstādīšana, kas mums palīdzēs nodrošināt visaugstāko ienākošo preču kvalitāti, kā arī laicīgu to piegādi veikaliem,” pauda “Lidl Latvija” un “Lidl Eesti” valdes priekšsēdētājs Jākobs Jozefsons.

Plānots, ka līdz ar “Lidl Latvija” loģistikas centra izveidi tiks radītas vairāk nekā 150 jaunas darbavietas.

“Lidl Latvija” loģistikas centra darbi Dreiliņos sākās 2018.gadā. Neskaitot noliktavu telpu zonas, jaunajā ēkā būs arī biroja telpas, darbinieku ēdnīca, konferenču telpas un atpūtas vietas. Vienlaikus “Lidl” ir ieguldījis apkārtējās teritorijas labiekārtošanā, izbūvējot gandrīz 1,5 kilometru jaunu ielu un ietves.

Jau vēstīts, ka “Lidl” darbu Latvijā plāno sākt ar ne mazāk kā desmit veikalu atvēršanu, taču konkrētu informāciju par veikalu atvēršanas plāniem kompānija pagaidām nav izpaudusi.

“Lidl” ir pārstāvēts 32 pasaules valstīs. Baltijas valstīs pašlaik “Lidl” veikali ir tikai Lietuvā, bet Latvijā uzņēmums plāno veikalus atvērt šogad, tādējādi vairākās pilsētās notiek aktīva veikalu būvniecība.