Zināmi jaunākie dati par Latvijas ekonomikas izaugsmi. Diemžēl tie nav iepriecinoši…

1 komentārs

Latvijas ekonomikas izaugsme pēdējā laikā ir bijusi diezgan vāja, secināms pēc Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) publiskotajiem datiem.

CSP ziņo, ka iekšzemes kopprodukts deviņos mēnešos pieaudzis par nepilnu pusotru procentu. Pēdējie trīs mēneši salīdzinājumā ar otro ceturksni nesuši vien 0,2% pieaugumu, un arī gada griezumā pieaugums ir niecīgs – 0,3%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

SEB bankas ekonomists Dainis Gašpuitis pat ironizē, ka ekonomikai steidzami vajadzīgs ožamais spirts. Arī Latvijas Banka ir kritiska. Jāņem vērā, ka nākamā gada budžeta aprēķini bāzēti uz daudz optimistiskākām prognozēm – ka IKP augs par 3,5%. Ja budžets nepildīsies kā plānots, arī izdevumu sadaļu var nākties pārskatīt.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Kādas būs EM ierēdņu un citu amatpersonu prēmijas un piemaksas par veikto darbu-simti vai tūkstoši?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl