Vislielāko interesi bankā ”Citadele” par garantēto atlīdzību izmaksu izrāda “ABLV Bank” starptautiskie klienti

0 Komentāru

Sestdien, 3. martā, sākās garantēto atlīdzību izmaksas likvidējamās “ABLV Bank” klientiem. Šo darbu veikt uzticēts bankai ”Citadele”.

Bankas pārstāvji norāda, ka sestdien bankas vietējo klientu interese par iespējām atgūt naudu bijusi neliela. Visvairāk jautājumu esot no klientiem ārvalstīs.

No 3. marta turpmākos piecus gadus ”ABLV Bank” klientiem valsts garantēto atlīdzību līdz 100 000 eiro ir iespējams saņemt bankā ”Citadele”. Tie Latvijas iedzīvotāji un juridiskās personas, kuri jau ir “Citadeles” klienti, pie naudas tikt var visvieglāk, vien ar pāris klikšķu palīdzību interneta bankā.

Pārējiem gan jābrauc vai nu uz kādu no četrām Rīgā esošajām filiālēm vai uz Jūrmalu. Sestdien gan pie bankas filiālēm cilvēku pūļi nedrūzmējās, kā tas bija, piemēram, Krājbankas gadījumā, tomēr jau pirmajās stundās valsts garantētajās atlīdzībās likvidācijas procesā esošās “ABLV Bank” klientiem izmaksāti vairāk nekā divi miljoni eiro. Neliels satraukums esot jaušams ārvalstu klientu uzdotajos jautājumos.

Ieva Prauliņa
Bankas “Citadele” korporatīvo komunikāciju vadītāja

Es domāju – Latvijas iedzīvotāji vismaz tādā sajūtu līmenī vienu reizi, pat divas reizes ir gājuši cauri šim procesam. Tāda lieka stresa ap to nav. Skaidrs, ka to naudu varēs saņemt un tā ir pieejama. Vairāk pirmo reizi šis ir tāds emocionāls piedzīvojums ir starptautiskajiem klientiem, kam ar to nākas saskarties citā valstī.

Tie, kuri naudu šodien jau saņēmuši, norāda, ka izmaksa ir ātrs un ērts process.

“Es it nemaz neuztraucos, jo “ABLV Bank” ir laba reputācija. Vienīgi – man žēl tos, kuri tur strādāja. Tas arī viss. Par sevi, savu naudu noraizējusies nebiju,” norāda bankas kliente Jūlija.

Jāpiebilst, ka valsts garantētā atlīdzība tiek izmaksāta klientiem pēc rūpīgām Finanšu un kapitāla tirgus komisijas, kā arī “Citadeles” bankas pārbaudēm. Lai nebūtu jānīkst ”dzīvajā” rindā, naudas saņemšanai cilvēki aicināti pieteikties iepriekš.

0 Komentāru