Viļņā un Rīgā degvielas cenas nokritušām zem viena eiro atzīmes par litru

1 komentārs
Viļņā un Rīgā degvielas cenas nokritušām zem viena eiro atzīmes par litru
KASPARS KRAFTS, F64

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā un Viļņā bija vērojams degvielas cenu kritums, tostarp Rīgā dīzeļdegvielas cena nokritās zem viena eiro atzīmes par litru, kamēr Viļņā zem viena eiro maksāja gan 95.markas benzīns, gan dīzeļdegviela. Tikmēr Tallinā degvielas cenas saglabājās stabilas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Dārgākais benzīns šajā nedēļā bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet zemākā benzīna cena bija Viļņā. Tāpat Tallinā bija augstākā cena dīzeļdegvielai, bet zemākā tā bija – Viļņā.

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena saruka par 4,4% – līdz 1,084 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena samazinājās par 6,6% un piektdien maksāja 0,994 eiro par litru.

Viļņā 95.markas benzīna cena kritās par 9,6% un bija 0,945 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena samazinājās par 3,6% – līdz 0,909 eiro par litru.

Savukārt Tallinā “Circle K” uzpildes stacijās 95.markas benzīna un dīzeļdegvielas cenas nav mainījušās, un šīs darba nedēļas beigās maksāja attiecīgi 1,249 eiro un 1,239 eiro par litru.

Arī autogāzes cena Tallinā nemainījās un piektdien maksāja 0,7 eiro par litru. Vienlaikus Rīgā tā samazinājās par 1,8% – līdz 0,545 eiro par litru, bet Viļņā autogāzes cena kritās par 5,2% – līdz 0,439 eiro par litru.