VID uzraudzīs, lai visi pensionāri saņemtu pienākošos nodokļu atvieglojumus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) uzraudzīs, lai informācijas apmaiņa ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru (VSAA) notiktu korekti un visi pensionāri saņemtu sev pienākošos nodokļu atvieglojumus.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • S

  S

  Ja jau VID uzraudzīs, tad ir šaubas, vai nebūs tikai čiks.Kāds desmits varbūt saņems,bet lielais vairums kaut ko nebūs paši iesnieguši, kaut kam būs kāds cents pāri.VID prot atrast iemeslus, lai tauta sanemtu mazāk.
 • Juris.

  Juris.

  Pensiju cilvēks ir nopelnījis par savu nostrādāto darba stāžu, bet par invaliditāti šim cilvēkam ir jāpiemaksā atsevišķi - nedrīkst visu apvienot vienā maisā uz pensijas rēķina... Kamdēļ pensionāram pie pensijas netiek atsevišķi piemaksāts par invaliditāti, bet gan tiek izmaksāta tikai pensija par viņa darba stāžu? Šajā netaisnīgajā apmaksas sistēmā sanāk tā, ka pensionārs no savas pensijas vēl papildus apgādā invalīdus, kuri nav nostrādājuši nevienu dienu - kuriem vispār nav nekāda darba stāža.
  Lūdzu VSAA., Labklājības ministriju, VID., Ministru padomi, kā arī Parlamentu pārskatīt šo netaisnīgo rīcību, pieņemto lēmumu.
  Gaidu rakstisku atbildi Sms. veidā uz savu telefona numuru: 26274092.
  Ar cieņu.
  Juris Lemke.
 • Zigis L
 • Andris

  Andris

  Kā pensionārs zinu ka VID samazinās pensiju par 40 e ja apgadajamais nedaudz grib piestrādāt vasaras brīvlaikā, bet uzsākot mācības man jāraksta iesniegums VID lai man atgriez pensiju iepriekšējā līmenī, lūk kāda,,RŪPE PAR PENSIONĀRIEM,,.
 • Janis Graudumnieks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!