Lai pensija būtu 1000 eiro, jāstrādā 40 gadus par 1800 eiro algu

Cilvēki būs šokēti par niecīgajiem pensiju uzkrājumiem un pieprasīs darba devējiem sākt maksāt nodokļus. Uz to cer Valsts ieņēmumu dienests un Sociālās apdrošināšanas aģentūra, rīkojot jaunu kampaņu – teju pusmiljonam darbspējīgo iedzīvotāju tiks izsūtīti paziņojumi par līdz šim uzkrāto pensiju kapitālu. 

Atpakaļ uz rakstu

23 komentāri

 • cietējs

  cietējs

  Vai tas saprotams, ka darba stāžs 52 gadi un pensija 292 euro, nu kur tad šeit tu vari izdzīvot un par visu samaksāt, elektrība, gāze, apkures tari'fi augšā, sausuma gads , maize , milti un viss tikai augšā , bet pensija tikai cik tā ir, padomājiet!!!
 • vietējais

  vietējais

  Paskaidrojiet , ja cilvēks nostrādājis saņem pensiju 292euro, un visu laiku strādājis kamēr darba devējs turēja, nu kur tad šeit ir kāda taisnība, tas kurš tur labos darbos bijis , pensija tāda ka var izdzīvot, bet sieva maiņu darbos kaitīgaja cehā šķiedrā un pensija smieklīga, tikai tagad pēc tik ilgiem gadiem vismazāko koeficientu ielika, nuko darīt, kāds mums naudas maisu iedos.
 • Sandra Odgaard
 • Sandra Odgaard

  Sandra Odgaard

  es aizbraucu 6 gados. Ja es vispar te nestradatu, tad es snemtu 1000 euro pensiju, bet tagad pirmaja gada sanemsu 40 000 ls jeb apmeram 60 000 vienreizejo izmaksu, ko esmu nopelnijusi. Ka ari privata pensijas fonda uzkrato visas dzives garuma vel plus 200 euro pensiju. Tas gan nav daudz, bet, aj nedzivosu sava privataja maja, bet iresu dzivokli, tad dzivokla pabalstu sanemsu vel 200 euro un apmaksatu zobarstu. Mums ir medicina visa par velti, tikai ne zobarsts. Nu tad ta tas izskatas man arpus Latvijas
 • K

  K

  Nākamā metode izdomāta kā piespiest darba devējus maksāt nodokļus, lai darba ņēmēji sāk šantažēt darba devējus. Tas nestrādās!!! Glupa mums tā valdība gan. Ir jārada apstākļi lai būtu motivācija maksāt nevis tikai slaukt uzņēmējus. Lai kardināli mūsu valstī kaut kas mainītos ir jāmaina valdība, visus tos kuri ir sēdējuši valdībā vairākus sasaukumus vajag padzīt nebalsojot šinīs vēlēšanās. Nedrīkst balsot par vecajām partijām! Jābalso tikai par KPV LV!
 • Reinis

  Reinis

  Jamuk no lv.kamer nesam iznicinati fiziski un garigi.
  Lai beidz braukat ar dargam mashinam.est uz nodokljmaksataju rekjins.u.t.t.
  Redzes.cik var ietsupit priejsh pensijam.bernunaudam.arstrshsnam.
  Pilnigi pie pakaljas tas vids.
 • McJanis

  McJanis

  Jau pirms 4 gadiem valsts mani brīdināja, ka pensijas nebūs! Būs tikai nabaga pabalsts lai tik fiksi nenosprāgtu, bet vèl mazliet iekrājumus varētu iztērēt. Tamdēl 10 gadus pirms pensijas pārcēlos uz citu valsti. Te pat minimālo algu saņemot, 1000eur/mèn ir garantēta pensija! Ko LV neprotas nokopèt no citam valstīm likumdošanā? Kamdēļ tikai prot dibenā ES līst, nevis par sevi pastāvēt!?
 • centigais

  centigais

  Nu ko tad aiciniet strādāt invalīdus? Ja paši rakstāt,pensiju var uzlabot līdz 42iem gadiem ?
 • S
  +11 +11 0

  S

  Varbūt tie, kas jau tagad tādas sanem, varētu VIDam vai KNABim atklāt savu ienākumu legalitāti un galvenokārt godīgumu, tā sakot, pamācīt mūs, pārējos muļķišus.
 • Norca
  +12 +12 0

  Norca

  Cik daudz jāpelna lai saņemtu Latvijā 19000€ pensiju. (1800×19=34200€). Jautājums. Kurš 40 gadus ir saņēmis tādu naudu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!