Lai pensija būtu 1000 eiro, jāstrādā 40 gadus par 1800 eiro algu

Cilvēki būs šokēti par niecīgajiem pensiju uzkrājumiem un pieprasīs darba devējiem sākt maksāt nodokļus. Uz to cer Valsts ieņēmumu dienests un Sociālās apdrošināšanas aģentūra, rīkojot jaunu kampaņu – teju pusmiljonam darbspējīgo iedzīvotāju tiks izsūtīti paziņojumi par līdz šim uzkrāto pensiju kapitālu. 

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • K

  K

  Nākamā metode izdomāta kā piespiest darba devējus maksāt nodokļus, lai darba ņēmēji sāk šantažēt darba devējus. Tas nestrādās!!! Glupa mums tā valdība gan. Ir jārada apstākļi lai būtu motivācija maksāt nevis tikai slaukt uzņēmējus. Lai kardināli mūsu valstī kaut kas mainītos ir jāmaina valdība, visus tos kuri ir sēdējuši valdībā vairākus sasaukumus vajag padzīt nebalsojot šinīs vēlēšanās. Nedrīkst balsot par vecajām partijām! Jābalso tikai par KPV LV!
 • Reinis

  Reinis

  Jamuk no lv.kamer nesam iznicinati fiziski un garigi.
  Lai beidz braukat ar dargam mashinam.est uz nodokljmaksataju rekjins.u.t.t.
  Redzes.cik var ietsupit priejsh pensijam.bernunaudam.arstrshsnam.
  Pilnigi pie pakaljas tas vids.
 • McJanis

  McJanis

  Jau pirms 4 gadiem valsts mani brīdināja, ka pensijas nebūs! Būs tikai nabaga pabalsts lai tik fiksi nenosprāgtu, bet vèl mazliet iekrājumus varētu iztērēt. Tamdēl 10 gadus pirms pensijas pārcēlos uz citu valsti. Te pat minimālo algu saņemot, 1000eur/mèn ir garantēta pensija! Ko LV neprotas nokopèt no citam valstīm likumdošanā? Kamdēļ tikai prot dibenā ES līst, nevis par sevi pastāvēt!?
 • centigais

  centigais

  Nu ko tad aiciniet strādāt invalīdus? Ja paši rakstāt,pensiju var uzlabot līdz 42iem gadiem ?
 • S

  S

  Varbūt tie, kas jau tagad tādas sanem, varētu VIDam vai KNABim atklāt savu ienākumu legalitāti un galvenokārt godīgumu, tā sakot, pamācīt mūs, pārējos muļķišus.
 • Norca

  Norca

  Cik daudz jāpelna lai saņemtu Latvijā 19000€ pensiju. (1800×19=34200€). Jautājums. Kurš 40 gadus ir saņēmis tādu naudu?
 • Rav

  Rav

  Pēc statistikas datiem līdz pensijai nodzīvo varoņi. Vidējais dzīves ilgums pēc pensijas sievietēm ir 10 gadi,vīriešiem 5.
  Pensiju fondi un apdrodināšanas firmas strādā pēc piramīdas principa un tas nozīmē,ka lielākā daļa savu pensiju vispār nesaņems nekad un apdrošinātājiem īpašumiem nekad un nekas nenotiks. Tas pats arī attiecas uz obligāto veselības un auto apdrošināšanu.
 • mudzis

  mudzis

  VID, Tiesībsargs, Labklājības ministrija BEIDZOT varētu atrisināt jautājumu par ieturētajām, bet nepārskaitītajām iemaksām! TAS ir vāks, kurš Metalurgus spiedīs nost pēc nedaudziem gadiem....
 • DZINTRA

  DZINTRA

  Padomju laikos stradajosie pensiju tacu nav nopelnijusi jo izradas stradaja citas valsts laba tagad gribetos zinat KUR JASTRADA LAI PENSIJU VISPAR VARETU NOPELNIT
 • LV - parastais

  LV - parastais

  Vienīgais veids kà tikt pie normālas pensijas ir strādāt civilizētā valstī ,kur arī vienkāršais cilvēks pelna pieklājīgu algu - ar kuru var dzīvot nevis izdzīvot 2nedēļas un tad grauzt nagus .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!