VID skaidro, kā rīkoties, lai turpmāk neveidojas nodokļu parāds

Kopš piektdienas, 1. marta, Valsts ieņēmumu dienests (VID) sāka pieņemt iedzīvotāju gada ienākumu deklarācijas par 2018. gadu. 

Atpakaļ uz rakstu

78 komentāri

 • Es

  Es

  VID pamāca kā piešķirt valstij bezprocentu kredītu. Ir nevis jāatzīmē, ka nevēlies, lai piemēro neapliekamo minimumu, bet jāseko līdzi kāds neapliekamais minimums tev ir pēc pašreizējās algas. Ja gada laikā ienākumi neprognozēti mainās tā, ka neapliekamais minimums bija, bet vairs nav, tad vienmēr var ielikt 23% likmi un kompensēt vai samazināt līdz minimumam parādu valstij.
 • Jobanie Siles un VIDa Vepri !

  Jobanie Siles un VIDa Vepri !

  Daudzien interneta nav vai viņi ar to ir uz :Jūs" ! Ko Jūs, arī pieliekiet jaunajiem cilvēkiem, kas tikai sākuši darba gaitas kaut ko kaut kur meklēt ? Atsitat viņiem visu vēlēšanos turpmāk strādāt valsts labā, maksāt nodokļus Jūsu nepabarojamai rīklei ? Cik tad var ! Un tad vēl kaucat, ka cilvēki aizbrauc ?! Maitas Jūs esat !
 • Jānis Adijāns

  Jānis Adijāns

  Ja VID to būtu masveidā un intensīvi skaidrojis pirms gada tad tagad nebūtu tāds cepiens. Atruna par to, ka likumi ir jāzina un ka latvijas vēstnesī taču ir nopublicēti, nekam neder.
 • Nikolajs

  Nikolajs

  Да что за фигня как я могу рассчитать свою заработную плату, если у меня почасовая или сделочная работа ?как я могу угадать, буду я получать больше или меньше?!???
 • Beatrise Kraukle
 • Jānis Maklers
 • Edgars Freibergs

  Edgars Freibergs

  Jautājums - tagad VID veido infografikas un video "Kā rīkoties, lai neveidotos nodokļu parāds" utt.. BET vai tad, kad ieviesa šo apšaubāmo nodokļu sistēmu, nevarēja izveidot infografiku un izskaidrot visiem kā tas uz visiem atsauksies, un ka ir reāla iespēja, ka paliksi valstij parādā??? Par to kā tie parādi izveidojušies, man ir skaidrs.. Man nav skaidrs, kāpēc sāk skaidrot tikai tad, kad sanākušas ziepes???
  • Inese Vevere

   Inese Vevere

   Edgars Freibergs, Edžiņ, nevajag, es jau 2017.gada decembrī redzēju gan infografikas, gan skaidrojumus televīzijā. Attiecīgi noskaidroju pie grāmatvedes, vai esmu sapratusi pareizi, un uzrakstīju iesniegumu, lai man nepiemēro neapliekamo minimumu.
   Nevar paskaidrot cilvēkiem, kas negrib klausīties. Pagājušogad reti kāds klausījās - priekšvēlēšanu gadā? Lielākā daļa klausījās uz KPV un domāja, ka viss tiks atcelts un sāksies leiputrija. Bet neviena valsts tā nedzīvo. Likumu pēctecību jāievēro, citādāk ir sabrukums.
 • Tas nav

  Tas nav

  TAS NAV PARĀDS !!! Tā ir "tizla" metode nodokļu vākšanā.
 • Deputātu naids

  Deputātu naids

  Viss ir vienkārši. VID jāpārtrauc šis diferencētais!!! Var piemērot neapliekamo minimumu atkarībā no katra ir ienākumiem, kas ir taisnīgi. Lai tas kas lielāku algu saņem arī lielākus nodokļus maksā. Bet diferencēt ir STULBI. Pat video nav paskaidrots, kāpēc tā ir vajadzīga. Sanāk tagad ka studenti, māmiņas tiek aplaupītas. Anglijā māmiņas ir vairāk aizsargātas.
  Es jums pateikšu ko valsts vīri vēlas. Nožmiegt mazāko tautu, ievest migrantus un maksāt vēl mazāk. Un savākt visus īpašumus, kas tiks pamesti dēļ tā ka nebūs iespējams samaksāt nodokļus. Tie valsts oligarhi, Saeimas pakalpiņi ir caurspīdīgi. Un tagad vēl brauks sūknēt Eiropu, kas var izraisīt kara darbību ja netiks deputātu-zagļu dumjais gājiens apturēts.
 • Gunārs

  Gunārs

  Noskatījos 2 reizes, bet tā arī īsti nesapratu. Ja ieliek ķeksīti, lai nepiemēro neapliekamo minimumu -kādu TAD tarifu piemēro?? Tad jāmaksā par katru nopelnīto eiro?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!