Vēlas celt akcīzes nodokli bezalkoholiskajiem dzērieniem

Saeimas deputāti spraigās diskusijās šonedēļ tā arī nespēja vienoties par akcīzes nodokļa celšanu saldinātajiem bezalkoholiskajiem dzērieniem, taču darbs pie tā sauktā limonādes nodokļa atkal atsāksies septembra sākumā.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • S

  S

  Neticu, ka nodokļi būs cilvēku izglītotāji.Ja 7gadnieks ir pārbarots, ko domā vecāki? Kā lai bērns zina, kas veseligs, kas ne, viņi ēd un dzer to, pie kā pieradināti. Ja grib cīnities pret neveselīgu pārtiku, nedrikst ļaut tādu ražot. Katrā uzņēmumā taču ir eksperti un recepšu radītāji.
 • Iveta Upīte

  Iveta Upīte

  Arī saldiem augļiem un ogām - būs reāls budžeta papildinājums🤔
 • Kaspars Vanags
 • Aivars Drozds

  Aivars Drozds

  Šitie pidori neliksies mierā, kamēr nenokaus to, kas vēl Latvijā ir palicis.
 • rommels

  rommels

  ceļā dzert tīru ūdeni!braucu krievijā ar autobusu8stundas!tur katrā sādzā meklē sprakstvielas!kijevas stacijā notupēju 10 stundas,menti mani piecas reizes baudija!ja izvairies,tevi zem stobra!visi broņikos!neviens nebaidās!likās esmu citā sistēmā!atškirība,ka neesmu karā!tur nesvilp lodes!gaidi savējo!
  jūs te par lohiem tur!naudas ispiešana!vai viltīga iebrukšana krievijā!nedo dievs!savas kakaškas nemeklējiet!sevi pazaudēsiet!cerēsim ka lunahods tramps aptaisīsies ātrāk!
  latvijas valstī jaunu likumu nebūs!tikai būs jauni noziegumi pret tautu!slimie vairāk nespēj!100slimie stādās pēc jāņiem!tagat dzers un mīzīs!2 štukas!cels un viņiem nenoņems!a mūs no sava iznesīs!tā rāda likumdošana!
 • rommels

  rommels

  valdība,tu toč ute!tauta tevi bez tankiem sabrauks!pudele pusotra litra,3eiro!,vai krutka,07-15eiro!nekas nemainīsies,ies viss lejā!maize jau maksā 2.15!tas nedēļai,skatoties ko ēst!es pie ārsta neeju,drēbes nepērku!biķom uz diviem,ta var uz 400izvilkt!
  zagļi tāpat tiks nopļauti!nositiet buldozeru,vai kalvīti!vis vienā parašā!nositiet vējoni ar jauno prezi!da vispār nekas!18, vai 11 sāksies pigori!sēdiet mājā!bērniem aidomīgus onkas ziņot,māmai pa kabluku!lai zvana!bērni ātrāk redz un uztver!a ja kādi vēlas lielāki,ta beka jāatver,jažiņo uzticības personai!lielie mū`dzi var pārprast!un visiem ar žagaru,tas es kāposts !
 • Uldis Millers
 • Uldis Zīle

  Uldis Zīle

  Varbūt jāliek nodoklis cukurūdeņa ražotājiem nevis pircējiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!