Valdības rīcība bija tā, kas “nosita cenu” Citadelei, pieļauj komisija

Komentāri
Valdības rīcība bija tā, kas “nosita cenu” Citadelei, pieļauj komisija
Foto: LETA

Valdības rīcība Citadeles pārdošanā noveda, iespējams, pie zemākās cenas. Tas norādīts Citadeles pārdošanas parlamentārās izmeklēšanas komisijas galaziņojumā, ko ceturtdien uzklausīja Saeima.

“Komisija uzskata, ka bankas Citadele pārdošanas process kopumā nav atzīstams par veiksmīgi izdevušos un uz atklātumu orientētu darījumu. Komisijai neizdevās novērst šaubas par to, vai bankas pārdošana bija vienīgais iespējamais un pareizais risinājums,” norāda izmeklēšanas komisijas vadītājs Gunārs Kūtris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par ziņojumu Saeimai nebija jābalso, to iepriekš ar balsu vairākumu pieņēma parlamentārās izmeklēšanas komisija. “Pret” to balsoja tikai komisijas deputāts Kārlis Šadurskis, kurš norāda, ka ziņojums ir bezjēdzīgs un tam nebūs nekādu seku.

“Šī bija tāda politiska vingrošana, opozīcija droši vien jūtas savu panākusi. Visi laimīgi un ejam svinēt Ziemassvētkus. Kādas būs sekas ziņojumam? Absolūti nekādas,” viņš saka.

Citadeles pārdošanas darījums tiek kritizēts pārlieku zemās darījuma cenas dēļ. Ripplewood un starptautisko investoru grupa valstij samaksāja 74,7 miljonus eiro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl