Valdība sākusi darbu pie nākamā gada budžeta

Komentāri
Valdība sākusi darbu pie nākamā gada budžeta
Foto: Images Money /Flickr

Ārkārtas sēdē, kas sākās pirms divām stundām, aiz slēgtām durvīm tiek lemts, kādām tieši nozarēm nākamajā gadā valdība papildus piešķirs nedaudz virs 100 miljoniem eiro.

Valdība uzklausīs arī ziņojumu par to, vai nākamgad ministrijas ir gatavas kādā jomā ietaupīt un samazināt prasības jaunajām politikas iniciatīvām. Plānots uzklausīt arī priekšlikumus, kā uzlabot nodokļu administrēšanu.

Valdība par budžeta jautājumiem turpmāk iecerējusi spriest intensīvi – arī rīt un, iespējams, trešdien un ceturtdien.

Premjere Laimdota Straujuma iepriekš paudusi, ka būtu svarīgi nākamā gada budžetu pieņemt līdz šā gada beigām, lai Latvijas prezidentūra Eiropas Savienībā nedublētos ar budžeta veidošanu.

Pēdējos gados valdībai ir izdevies nākamā gada budžetu pieņemt iecerētajā laikā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl