Komentāri

Valdība piever acis uz ļoti naudīgo maksātnespējas procesa sakārtošanu, bet veselības un izglītības nozarēs rīcība vērtējama kā ļoti vāja, tā šorīt 900 sekundēs sacīja Ārvalstu investoru padomes izpilddirektore Marta Jaksona.

Viņa norādīja, ka maijā ar premjeru Māri Kučinski ir runāts par būtiskām reformām, tostarp veselībā, izglītībā un tiesu varā, tomēr šīs problēmas nav risinātas. Jaksona atzīt, ka nav pārliecības, vai kādreiz tiks atrisinātas problēmas veselības nozarē – daudz tiek runāts par dažādiem modeļiem, taču skaidrības nav.

Statistika par ārvalstu investīcijām nav iepriecinoša, jo tās sarūk. Kā galveno iemeslu Ārvalstu investoru padomes izpilddirektore min Latvijas nespēju pieķerties sāpīgiem jautājumiem. Tāpat nav skaidrības par to, kāda būs rīcība par nodokļiem. Nodokļu politika ir instruments, ko Latvijas valdība nerealizē, norāda Jaksona.

Viņā vērš uzmanību uz faktu, ka četru gadu laikā ļaunprātīgu maksātnespējas procesu dēļ zaudēti miljoni, taču valsts uz to piever acis. Maksātnespējas procesa nesakārtošanā ir liels spiediens uz politiķiem, tāpēc viss norit gausi un daļa lēmumu ir nesaprotami.

Video

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl