10 komentāri

Gadu nespējot rast visām pusēm pieņemamu risinājumu, valdība šodien nolēma vēl uz diviem gadiem iesaldēt īpašumu kadastrālās vērtības.

Līdz ar to atlikta arī nekustamā īpašuma nodokļa reforma un netiks īstenota vairāk nekā 10 000 iedzīvotāju parakstītā iniciatīva par vienīgā mājokļa atbrīvošanu no nekustamā īpašuma nodokļa.

“Pirms gada vēl naivs premjers būdams, es domāju, ka ministru sadarbība daudz vieglāk īstenojas. Bet, nu labi, norakstīsim to uz pirmajiem kucēniem,” tā NĪN reformas iesaldēšanu komentēja premjers Māris Kučinskis.

Foto

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

 • yeah
  +5 +5 0

  yeah

  Tā jau viņiem tāda darba īpatnība - stiept gumiju, vilkt garumā, muļļāties uz vietas, lemt un neizlemt un beigās noliek to lietu uz vēl kādu laiku, lai stāv. Nu kaut kā tas laiks jau jānosit, lai var algas saņemt.
 • @kasmaresku
  +4 +4 0

  @kasmaresku

  Mūsu impotentās valdības galvenā būtība ir pārvilkt strīpas tautas cerībām. Arī šeit: nav ko stresot, pēc diviem gadiem lai Puškins risina šo (un citas) vajadzības un problēmas, tikmēr "valdībnieki" turpinās baudīt saslauktos labumus, bet tauta... Kas tā tāda?
 • m
  +4 +4 0

  m

  Ko gan citu no tiem lopiem varēja gaidīt . NĪN ir visvieglāk iekasējamais,neviens taču nevēlēsies zaudēt savas mājas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl