Vairāki “Lido” restorāni atsāks darbu

1 komentārs
Vairāki “Lido” restorāni atsāks darbu
PAULA ČURKSTE, LETA

Pēc gandrīz divu mēnešu dīkstāves vairāki tīkla “Lido” restorāni no šodien ver durvis apmeklētājiem, aģentūru LETA informēja “Lido” komunikācijas konsultante Nadīna Erdmane.

Pēc Erdmanes sacītā, pievienojoties aprīlī Ādažos jau atvērtajam restorānam “Lido Apelsīns”, pašlaik apmeklētājiem atvērti arī trīs “Lido” veikali un “Lido Spices” kafetērija. Tāpat šodien durvis klientiem vērs “Ķirsons Māja” bistro un “Lido Damme”. No 14. maija darbu atsāks “Lido Vērmanītis”.

Savukārt nākamnedēļ plānots atvērt “Lido” restorānus tirdzniecības centros “Domina Shopping”, “Spice” un “Alfa”. Jau 11.maijā atvērti arī “Lido” restorāni Igaunijā, tostarp tieši pirms ārkārtas stāvokļa rekonstruētais “Lido Solaris”.

Erdmane norādīja, ka visos “Lido” restorānos joprojām tiks ievēroti stingri drošības pasākumi. Jebkādas pašapkalpošanās iespējas ir atceltas, visus ēdienus un dzērienus izdalīs tikai pavāri. Visi ēdieni, kas pirms ārkārtējā stāvokļa bija pieejami vaļējos fasējumos vai pašapkalpošanās zonā – salāti, deserti, pankūkas, tiek fasēti, bet stikla trauciņi aizvākoti ar plastmasas vāciņiem.

Savukārt galda piederumus klienti var izvēlēties – vai nu tradicionālos piederumus īpašā iepakojumā, vai vienreizējai lietošanai paredzētos plastmasas piederumus. Tāpat tiek nodrošināta divu metru distance starp galdiņiem un netiek pieļauta iespēja pie viena galdiņa atrasties diviem vai vairāk apmeklētājiem, ja tie nevar apliecināt, ka ir vienas ģimenes locekļi. Apmeklētāju plūsma tiks organizēta tā, lai nepārsniegtu vienlaikus pieļaujamo kopējo apmeklētāju skaitu ēdināšanas zālē.

“Lido” valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa atklāja, ka patlaban “Lido” restorāni pakāpeniski atsāk darbu, turpinot ievērot visus pastiprinātos drošības pasākumus.

“Kopš aprīļa beigām, kad pēc mēnesi ilgušas dīkstāves atsākām darbu, klientu skaits ir mēreni audzis – cilvēki ir sailgojušies pēc “Lido” ēdiena, par ko, protams, esam ļoti gandarīti. Klienti augstu novērtē mūsu pastiprinātos drošības pasākumus un tos arī atbildīgi ievēro. Priecājamies, ka šādā abpusējā sadarbībā jau līdz maija beigām varēsim atvērt gandrīz visus “Lido” restorānus, ieskaitot “Lido” atpūtas centru,” viņa stāstīja.

LETA jau ziņoja, ka “Lido” 2018.gadā strādāja ar 41,883 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka 7,3 reizes un bija 241 365 eiro. Kompānijas 2019. gada finanšu rezultāti pagaidām nav publiskoti.

“Lido” reģistrēta 1991. gada septembrī, un tās pamatkapitāls ir 1,292 miljoni eiro. Kompānijas patiesā labuma guvēji ir Ķirsons un Krievijas pilsonis Vladimirs Šestakovs, kuram pieder holdingkompānija SIA “VSh Holding”.

LETA jau ziņoja, ka Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātā ārkārtējā situācija pagarināta līdz 9. jūnijam, vienlaikus lemjot par būtisku dažādu ierobežojumu atvieglošanu. Ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, ārkārtējā situācija Latvijā ir kopš 13. marta.