Vai “ātrais kredīts” pārvelk svītru kredītam bankā? Atbild Latvijas lielākie kredītdevēji!

2 komentāri

2. Nordea

2/4

Lasi un uzzini, ko par “ātrajiem kredītiem” saka Latvijas lielākās bankas!

Banka Citadele

Foto: LETA

Foto: LETA

Baiba Tētiņa, bankas Citadele Privātpersonu apkalpošanas daļas vadītāja:

Vērtējot kredīta lielumu, ko klients var saņemt bankā, tiek ņemtas vērā visas personas esošās kredītsaistības, tajā skaitā arī “ātrie kredīti”. Banka vērtē, lai personas kopējais ikmēneša maksājums par kredītsaistību apkalpošanu nepārsniegtu noteiktu proporciju no personas ikmēneša ienākumiem.

Dažkārt aktīva “ātro kredītu” izmantošana var liecināt par to, ka personai ir nepietiekoši ienākumi, lai segtu savus ikdienas tēriņus. Tas liecina par problēmām personas maksātspējā un var būt iemesls bankas piešķirtā kredīta summas samazināšanai vai kredīta piešķiršanas atteikšanai.

2. Nordea

2/4
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • abc
  0 0 0

  abc

  Varēja vismaz paskaidrot, cik senu kredītvēsturi bankas skatās. Manuprāt, patēriņa kredītam vienā no bankām skatījās konta pārskatus pēdejos 6 mēnešos, bet hipotekārajam kredītam varbūt ilgāku posmu?
 • piekrītu
  0 0 0

  piekrītu

  un kurs tad to nezin. Nekā jauna. Ja cilvēks dzīvo lāpoties ar ātrajiem kredītiem no algas līdz algai,tad nekāds nopietnais klients viņš nevar būt. Swedbank piemēram,uzticamiem klientiem piedāvā kredītkarti ,kur mēneša laikā atdodot aizņemto summu,vsp nekādi procenti nav jāmaksā,tikai ikmēneša kredītkartes maksa bik vrk pa 1eur.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl