Komentāri
Ušakovs Maskavā: Krievija grasās atbalstīt Latvijas preču importu
Foto: neiljs /Flickr

Krievijas Federācijas vicepremjers Arkādijs Dvorkovičs pauda solījumu atbalstīt Latvijas eksportu tajās jomās, kas nav pakļautas sankcijām. Tas notikšot, paplašinot preču to pieejamību Maskavas tirdzniecības tīklos.

Par šādu Krievijas amatpersonu lēmumu ziņo Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa. Kā portāls SKATIES jau informēja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ceturtdien, 4. septembrī, dosies uz Maskavu, kur, kā viņš pats iepriekš izteicās, raidījumā ”900 sekundes” lūgsies, lai lielveikalos saglabā Latvijas ražotāju produkcijas stendus “Rižskij dvorik”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs notikušo sarunu novērtē kā ļoti konstruktīvu un lietišķu,” teikts pašvaldības mājaslapā.

Foto: LETA

Foto: LETA


Rīgas pašvaldības vadītājs Nils Ušakovs:

Kamēr turpinās sankciju karš, mēs nevaram Krievijā pārdot, piemēram, mūsu piena produktus. Taču mēs varam palielināt eksportu tādās preču grupās kā zivju konservi, saldumi vai maizes izstrādājumi, un nostiprināt savas pozīcijas šajos virzienos.

Piektdien Rīgas domes priekšsēdētājam plānotas tikšanās ar Krievijas tirdzniecības tīklu pārstāvjiem – ar līdzīsnējo partneriem, tirdzniecības tīkla “Alije parusa” pārstāvjiem, un ar potenciāli jaunu partneri, veikalu ķēdes “Azbuka vkusa” pārstāvjiem.

”Saskaņas centra” slēgtais līgums ar Vladimira Putina partiju ”Vienotā Krievija” ir trumpis, kas varētu palīdzēt mīkstināt Maskavas attieksmi saistībā ar pārtikas preču embargo,
Rīgas mērs, ”Saskaņas centra” līderis N. Ušakovs iepriekš pauda LNT raidījumā ”900 sekundes”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl