Trešdien varētu pārdot banku Citadele

Komentāri
Trešdien varētu pārdot banku Citadele
Foto: LETA

Ļoti iespējams, trešdien, 5. novembrī, tiks parakstīts bankas Citadele pārdošanas līgums.

Tā kā triecientempā tika atrasta un iecelta Privatizācijas aģentūras (PA) jaunā valde, tad šā brīža aktuālākais jautājums ir, vai abiem valdes locekļiem tiks piešķirta augstākā līmeņa pielaide valsts noslēpumiem, lai varētu parakstīt līgumu ar pircējiem – ASV kompāniju Ripplewood Holdings. PA valdes priekšsēdētājam Vladimiram Loginovam šī pielaide ir, bet tās vēl nav otram valdes loceklim Ģirtam Freibergam.

Lai arī Latvija Banku pēc Eiropas Komisijas noteikumiem var pārdot līdz gada beigām, L. Straujuma steidzamību to izdarīt pēc iespējas ātrāk pamato šādi – ja pašreizējās valdības laikā līgums netiks parakstīts, jaunajiem ministriem visa līguma izvērtēšana būs jāsāk no sākuma.

Līguma projektā paredzēts, ka valsts par 75% bankas akciju iegūs 74 miljonus eiro. Tāpat līgums investoriem liedz iegūtās akcijas pārdot vismaz divus gadus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl