2 komentāri

Paužot neapmierinātību, ka netiek apvienots “Latvijas Mobilais telefons” (LMT) un “Lattelecom”, to privātais akcionārs “Telia” brīdinājis Latvijas valdību, ka pārdos savas daļas šajos uzņēmumos.

Skandināvu uzņēmums norāda, ka pašreizējā situācijā vairs nespēj LMT un “Lattelecom” stratēģiski vadīt. “Telia” grupas uzņēmumiem tieši pieder 49% LMT kapitāla daļu un 51% “Lattelecom” daļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrs nozīmīgākais akcionārs abos uzņēmumos ir Latvijas valsts. Pagājušajā nedēļā “Telia” paziņoja, ka piekristu valsts kontrolpaketei apvienotajā uzņēmumā. Valdība savu viedokli varētu noformulēt un lēmumu pieņemt novembrī.

Pēc neoficiālas informācijas, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens LMT un “Lattelecom” apvienošanu sliecas atbalstīt, savukārt koalīcijas partijām šajā jautājumā ir atšķirīga nostāja. Bažas par kaitējumu konkurencei un iespējamu pakalpojumu maksas celšanos paudusi arī Konkurences padome.

TOP komentāri

 • Indra Karklina
  0 0 0

  Indra Karklina

  Baidās no izmaiņām kā no vilka!
  Cilvēki mīļie, kad reiz aptversim, bez izmaiņām labāka dzīve nekļūs!
  Es uzskatu, ka tas būtu labs solis Latvijas ekonomikai pretī uzplaukumam. Mēs savas neatkarīgās valsts vēsturē esam vairākkārt palaiduši garām lieliskas iespējas, varbūt šādi mēs izveidotu savu “Lielo” uzņēmumu un kļūt vērāņemami Eiropas līmenī?!
 • Alise Ņikitina
  0 0 0

  Alise Ņikitina

  Kur problema apvienoties ?! Tak mulkim skaidrs, ka tas tikai vairos pelnu... gan valstij gan mums !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl