“Swedbank” ieviesusi zibmaksājumus

0 Komentāru
“Swedbank” ieviesusi zibmaksājumus
ILZE ZVĒRA, F64

“Swedbank”, turpinot digitālo pakalpojumu attīstību, pievienojusies Eiropas zibmaksājumu sistēmai, portālu Skaties.lv informē bankas mediju attiecību vadītāja Kristīne Jakubovska.

Tas nozīmē, ka papildus tūlītējiem maksājumiem savas bankas ietvaros “Swedbank” klienti visā Baltijā var saņemt zibmaksājumus arī no citām bankām Eiropā, kas piedāvā šādu funkcionalitāti, kā arī sūtīt zibmaksājumus jaunajā lietotnē “Swedbank 2019”.

“Zibmaksājumus saņemt var neatkarīgi no to sūtīšanas veida, savukārt veikt zibmaksājumu uz citu banku tagad var “Swedbank” jaunajā mobilajā lietotnē “Swedbank 2019”, kas strādā paralēli esošajai pamata “Swedbank” lietotnei un ir tās jaunās versijas izmēģinājuma vide,” sacīja Jakubovska.

Vienlaikus Jakubovska norāda, ka jaunajā lietotnē “Swedbank 2019” zibmaksājumi ir pieejami līdz ar citiem jauninājumiem, tostarp jau plaši izmantotajiem mobilajiem bezkontakta maksājumiem.

Zibmaksājumi “Swedbank 2019” lietotnē ir pieejami gan “Android”, gan “iOS” ierīču lietotājiem. Šobrīd tos iespējams veikt privātpersonām uz vietējām bankām, bet ar laiku šī iespēja tiks integrēta arī esošās lietotnes jaunajā gala versijā un vēlāk arī internetbankā.

0 Komentāru