Komentāri

Ukrainas uzņēmuma ”KVV Group”, kas grasās investēt “Liepājas metalurgā”, īpašniekam nav bijusi saistība ar Ukrainas gāztā prezidenta Viktora Janukoviča naudu, lai arī viņš bija V. Janukoviča partijas biedrs. Iemeslu, kādēļ šis Krimā reģistrētais uzņēmums nedrīkstētu investēt ”Liepājas metalurgā”, neesot, LNT raidījumā ”900 sekundes” atzina Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

”Tas ir metalurģijas uzņēmums ar diviem tūkstošiem strādājošo un pietiekami lielu pieredzi šajā darbā. Uzņēmums, ņemot vērā sarežģītos apstākļus Ukrainā, grib izvietot ražotnes citur,” skaidroja L. Straujuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mūsu rīcībā nav tādu ziņu, kas neļautu šim uzņēmumam veikt investīcijas,” viņa norādīja, paužot, ka saņēmusi dažādu valsts iestāžu, tostarp Drošības policijas, vērtējumu par šo Ukrainas uzņēmumu

Kompānija ”KVV Group” dibināta 2001. gadā Krimā un bijusi cieši saistīta ar toreizējā prezidenta Viktora Janukoviča režīmu. Uzņēmuma darbība saistīta ar starpniecību metāllūžņu nozarē, nevis ražošanu, tā portālam ”Nozare.lv” iepriekš atzina Ukrainas ziņu aģentūras “UNIAN” ekonomikas nodaļas žurnālists Nikolajs Babičs.

Foto: LETA

Foto: LETA

Premjerministre Laimdota Straujuma:

Mēs nevaram uzskatīt, ka visi uzņēmumi, kas darbojušies Krimā vai Austrumukrainā, ir saistīti ar to situāciju, kas šodien tur notiek. Tie ir uzņēmēji, nevis separātisti.

Uzņēmums pieder Valērijam Krištalam un Jevgēņijam Kazjminam. Sarunā ar LNT L. Straujuma neprecizēja, kurš no šiem īpašniekiem bija saistīts ar V. Janukoviča režīmu.

Valdība otrdien, 9. septembrī, apstiprinājusi maksātnespējīgās rūpnīcas “Liepājas metalurgs” investoru. Izvēlēts Ukrainas uzņēmums “KVV Group”. Uzņēmuma maksātnespējas administrators Haralds Velmers paziņoja, ka līgums ar “KVV Group” tiks parakstīts septembra laikā, bet līdz gada beigām jāatsāk ražošana.

Konsultāciju biroja ”Prudentia” valdes priekšsēdētājs Kārlis Krastiņš medijiem norādīja, ka valsts var atgūt lielāko daļu no ieguldījumiem Liepājas uzņēmumā. To LNT studijā apliecināja arī L. Straujuma. Ar ”Prudentia” ir noslēgts līgums par a/s”Liepājas metalurgs” pamatražotnes pārdošanu starptautiskajā piedāvājumā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl