Sperts nozīmīgs solis, lai beidzot atvērtu Latvijas gāzes tirgu

Komentāri
Sperts nozīmīgs solis, lai beidzot atvērtu Latvijas gāzes tirgu
Foto: LETA

Ceturtdien ir sperts nozīmīgs nākamais solis Latvijas gāzes tirgus atvēršanai no nākamā gada aprīļa.  

Saeima apstiprināja vērienīgus Enerģētikas likuma grozījumus, kas paredzēs kārtību un nosacījumus, kā notiks gāzes tirgus atvēršana pēc 2017. gada aprīļa, un kādi priekšdarbi vēl jāveic pašam gāzes tirgus monopolistam Latvijas gāzei, kuru nolemts sadalīt divās daļās. Atbildīgā ministrija gandarīta par likuma grozījumiem, tikmēr eksperti tos kritizē.

“Es esmu ļoti apmierināta ar likuma kvalitāti, ņemot vērā, ka bija ļoti liela pretestība gan no oponentiem, gan no it kā šķietamiem atbalstītājiem, jo dažkārt tu vari procesam vai rezultātam traucēt, gan oponējot, gan pārspīlēti atbalstot. Teiktu, ka tā ir tāda liela valsts uzvara,” norādīja ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola.

“Es to noteikti netraktētu šādā veidā, nu par uzvaru varētu runāt tad, ja ir sagatavots ļoti labs produkts un pārliecinoši iegūst visus argumentus – gan par, gan pret, taču šeit ir bijis tā, ka daudzi lēmumi pieņemti, manuprāt, nepilnīgā lēmuma pieņēmēju izpratnē par to, par ko tiešām tiek pieņemti lēmumi. Kopumā ņemot, šeit tas rezultāts principā paver iespēju runāt par to, ka mēs patiešām virzāmies brīva un atvērta gāzes tirgus virzienā,” teic enerģētikas eksperts Reinis Āboltiņš.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl