Šonedēļ notiks vērienīgs pasākums jaunajiem uzņēmējiem – “Starta diena”

Pievienot komentāru
Šonedēļ notiks vērienīgs pasākums jaunajiem uzņēmējiem – “Starta diena”
LETA

Ceturtdien, 31. maijā, jaunajiem uzņēmējiem notiks vērienīgs pasākums – tā dēvētā “Starta diena”.

“Starta dienas” laikā tiem, kas tikai “izmēģina roku” uzņēmējdarbībā, būs iespēja satikties ar vadošajiem biznesa jomas ekspertiem. Kā sola organizatori, būs iespēja aiziet arī uz ātriem randiņiem ar biznesa konsultantiem.

Kā intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja uzņēmējs Jānis Jātnieks, viņam uzņēmējdarbību palīdzējusi sākt gan “Starta diena”, gan tikšanās ar finanšu institūcijas ALTUM konsultantiem.

Jātnieks vada uzņēmumu, kas nodarbojas ar 3D printēšanu. Uzņēmums ražo dažādas lietas, tai skaitā ortozes un protēžu kosmētisko ortozes, tāpat tiek ražotas detaļas lidmašīnām un dažādas lietas, kas nepieciešamas kokapstrādei.

Savukārt, kā min finanšu institūcijas ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš, Latvijā ir labvēlīga vide biznesa uzsākšanai.

“Bieži redzam, ka jaunie uzņēmēji nāk uzņēmējdarbībā, lai pierādītu sevi jaunā kapacitātē tur, kur jau iepriekš ir darbojušies un ieguvuši zināšanas, un grib atvērt savu uzņēmumu,” skaidro Bērziņš.

Vienlaikus Bērziņš min, ka cilvēki labprāt arī savu hobiju pārvērš uzņēmējdarbībā.

Video – cik labvēlīga vide šobrīd ir uzņēmējdarbības iesācējiem?

“Starta diena” notiks Latvijas Universitātes Dabaszinātņu centrā (Jelgavas ielā 1, Rīgā). “Starta diena” piedāvās unikālu un vispusīgu saturu sākot ar informāciju par atbalsta iespējām jaunajiem uzņēmējiem līdz pat “ātrajiem randiņiem” ar vadošajiem biznesa jomas ekspertiem un konsultantiem.

Uz pasākumu ir aicināts ikviens interesents, kuram ir biznesa ideja un vēlme to īstenot, kā arī ikviens uzņēmums vecumā līdz pieciem gadiem, kas meklē izaugsmes iespējas. Pasākuma apmeklētāji varēs uzzināt, kādas atbalsta iespējas jaunam biznesam sniedz valsts, kā pārdomāti plānot un finansēt ideju, iedvesmoties no vadošajiem biznesa ekspertiem, kā arī nodibināt noderīgus kontaktus.

“Starta dienu” rīko ALTUM un Ekonomikas ministrija, tā norisināsies no plkst. 10 līdz plkst.15. Visi interesenti ir aicināti bez maksas pieteikt savu dalību ALTUM interneta vietnē līdz 30. maijam.