Skaistumkopšanas pakalpojumu nozare prasa palielināt dīkstāves pabalstu līdz 1200 eiro

Skaistumkopšanas pakalpojumu nozarei joprojām aizliedzot strādāt, tajā strādājošajiem dīkstāves pabalsts būtu jāpaceļ līdz 1200 eiro, pirmdien žurnālistiem uzsvēra Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācijas (LSSA) prezidente Sabīne Ulberte.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Nevajadzīgās

  Nevajadzīgās

  Mazsvarīga joma. Nevaru iedomāties kaut ko nesvarīgāku.
  kā to var salīdzināt ar zobu higienistiem.
  Nahalīgas šitādas mamzeles ir vispār nevajadzīgas sabiedrībai.
 • absurds

  absurds

  Nevar prasīt pabalstu lielāku,nekā maksāts nodokļos! Nekur netiek uzskaitīti reāli sniegtie pakalpojumi,ne arī saņemtā samaksa.Tā summa,ko samaksāja līdz šim,bija reāli niecīga nodokļos,attiecībā pret tiem,kuri maksā nodokļus no katra centa.Ir vēl daudz profesijas,kurās darba specifikas dēļ savu darbu nevar strādāt ziemā un paliek bez iztikas līdzekļiem.Un viņiem nepalīdz neviens.Acīmredzot,tādi ir tie reālie ienākumi ar kādiem tiek dzīvots ikdienā,ja jau tieši 1200,- eiro tiek prasīts...
  • brr..

   brr..

   kad es tagad šito dzirdēju kāda viņa ir un kā runā, nostiprinājās pārliecība, ka pie tādām mazinteliģentām sievietēm - nu man tur nav ko darīt.
   Tur taču nav līmeņa. prasta cacīga tukšgalve tā Ulberte. Un nahalīga un nepatīkama.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!