SEB bankā negaidīta vadības maiņa

Komentāri
SEB bankā negaidīta vadības maiņa
Foto: LETA

Jau pēc trīs nedēļām, no 3. jūlija, līdzšinējā SEB bankas Latvijā valdes priekšsēdētāja vietniece Ieva Tetere kļūs par bankas prezidenti un valdes priekšsēdētāju, šajā amatā aizstājot ilggadējo bankas vadītāju Aināru Ozolu.

Ainārs Ozols SEB bankas vadītāja amatā ir kopš 2007. gada 2. jūlija, bet turpmāk pievienosies SEB grupas Baltijas divīzijas vadības komandai, ieņemot Baltijas personāla vadītāja amatu. Viņa uzdevumos būs attīstīt cilvēkresursu jomu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieva Tetere paziņojumā medijiem norāda, ka viens no pašreizējiem izaicinājumiem ir sabalansēt sabiedrības un uzņēmēju vēlmi redzēt aktīvāku kredītlīdzekļu plūsmu no banku puses ar augstiem atbildīgas kreditēšanas standartiem. SEB banka pēc aktīvu apjoma daudzus gadus bijusi viena no lielākajām Latvijas komercbankām. Lai gan pēdējie dati liecina, ka banka noslīdējusi uz ceturto vietu, tā saglabā otras lielākās universālās bankas statusu privātpersonu apkalpošanā.

Tetere SEB grupā strādā kopš 2005. gada un no 2007. gada ieņem valdes priekšsēdētāja vietnieces pozīciju, vadot privātpersonu un mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanu. Tetere ir Starptautiskās profesionālo sertificēto grāmatvežu asociācijas (ACCA) biedre, viņa absolvējusi Latvijas Universitāti ar maģistra grādu ekonomikā un ieguvusi ilgstošu darba pieredzi auditorkompānijā PriceWaterhouseCoopers.

SEB banka sākusi ar šīm izmaiņām saistītās dokumentācijas saskaņošanu ar bankas uzraudzības iestādēm – Finanšu un kapitāla tirgus komisiju, kā arī Eiropas Centrālo banku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl