Saeimas deputāti konceptuāli atbalsta nākamā gada budžetu

Komentāri

Saeimas deputātu vairākums ārkārtas sēdē konceptuāli atbalstīja nākamā gada valsts budžeta projektu. Opozīcija gan pauda neapmierinātību par valdības slikti padarīto darbu. Budžetu pavadošie likumprojekti esot nekvalitatīvi sagatavoti.

Nākamā gada valsts budžeta projekts un ar to saistītie 57 likumprojekti asas diskusijas parlamentārā neizraisīja. Tribīnē pārsvarā kāpā opozīcijas deputāti, kuri kritizēja valdību par slikti padarītu darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pozīcijas deputāti skaidroja, ka dažādās neprecizitātes likumprojektos izlabos.

Pēc aptuveni stundu ilgām diskusijām deputātu vairākums atbalstīja nākamā gada budžeta projekta atdošanu izskatīšanai komisijās. Pret balsoja partijas Saskaņa un No sirds Latvijai.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl