Saeimas deputāti konceptuāli atbalsta nākamā gada budžetu

Komentāri

Saeimas deputātu vairākums ārkārtas sēdē konceptuāli atbalstīja nākamā gada valsts budžeta projektu. Opozīcija gan pauda neapmierinātību par valdības slikti padarīto darbu. Budžetu pavadošie likumprojekti esot nekvalitatīvi sagatavoti.

Nākamā gada valsts budžeta projekts un ar to saistītie 57 likumprojekti asas diskusijas parlamentārā neizraisīja. Tribīnē pārsvarā kāpā opozīcijas deputāti, kuri kritizēja valdību par slikti padarītu darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pozīcijas deputāti skaidroja, ka dažādās neprecizitātes likumprojektos izlabos.

Pēc aptuveni stundu ilgām diskusijām deputātu vairākums atbalstīja nākamā gada budžeta projekta atdošanu izskatīšanai komisijās. Pret balsoja partijas Saskaņa un No sirds Latvijai.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl