Saeimas deputāti konceptuāli atbalsta nākamā gada budžetu

Komentāri

Saeimas deputātu vairākums ārkārtas sēdē konceptuāli atbalstīja nākamā gada valsts budžeta projektu. Opozīcija gan pauda neapmierinātību par valdības slikti padarīto darbu. Budžetu pavadošie likumprojekti esot nekvalitatīvi sagatavoti.

Nākamā gada valsts budžeta projekts un ar to saistītie 57 likumprojekti asas diskusijas parlamentārā neizraisīja. Tribīnē pārsvarā kāpā opozīcijas deputāti, kuri kritizēja valdību par slikti padarītu darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pozīcijas deputāti skaidroja, ka dažādās neprecizitātes likumprojektos izlabos.

Pēc aptuveni stundu ilgām diskusijām deputātu vairākums atbalstīja nākamā gada budžeta projekta atdošanu izskatīšanai komisijās. Pret balsoja partijas Saskaņa un No sirds Latvijai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl