Rosina 12. septembri Latvijā pasludināt par “Startup dienu”

Komentāri

Otrdien, 12. septembrī, īpašā zibakcijā Doma laukumā “startup” atbalstītāji vāca parakstus jaunas atzīmējamās dienas ieviešanai un aicināja 12. septembri pasludināt par “Startup dienu”.

Idejas autori norāda, ka pēdējos gados arvien vairāk uzņēmēju Latvijā tieši “startup” izvēlas kā labāko uzņēmējdarbības formu, ar kuru attīstīt savu ideju un vienlaikus iekarot globālo tirgu ar aktuālu tehnoloģiju palīdzību. Patlaban Latvijā ir pieņemts “startup” likums un “startup” nodoklis, kas rada labvēlīgu vidi šādu uzņēmumu veidošanai. Akcijas organizatori norāda, – ja Latvijā ieviestu “startup” dienu, šis notikums kļūtu par valsts signālu un reklāmu tiem ārzemju uzņēmējiem, kuri meklē vietu, kur attīstīt savu biznesa ideju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Aļona Belinska
Latvijas “Startup” asociācijas vadītāja

Galvenā Latvijas priekšrocība ir mūsu cilvēki. Mums ir daudz labu programmētāju, web dizaineru un inženieru, kā arī viena no priekšrocībām ir, – mēs esam maza valsts. Parasti to uzskata par sliktu, bet mēs, – par priekšrocību, jo tas ļoti palīdz “startupiem” uzreiz domāt globāli.

Populārākās “startup” nozares Latvijā ir finanšu tehnoloģijas, zinātniskie “startupi” un droni. Kopumā valstī reģistrēti ap 300 jaunuzņēmumu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl