“Rimi Latvia” investē 5,3 miljonus eiro darbinieku algu paaugstināšanā

2 komentāri
“Rimi Latvia” investē 5,3 miljonus eiro darbinieku algu paaugstināšanā
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Mazumtirgotājs “Rimi Latvia” pievienojis šā gada darbinieku atalgojuma fondam 5,3 miljonus eiro, lai nodrošinātu darbinieku algu paaugstināšanu, aģentūru LETA informēja “Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Pēc viņas teiktā, investīcijas atalgojuma fondā ļaus palielināt darba algas gan veikalā strādājošajiem, gan biroja darbiniekiem. Veikala darbiniekiem tiks palielinātas gan darbinieku pamatalgas stundu likmes, gan bonusu apjoms. Algu apjoma izmaiņas stājas spēkā 1.aprīlī.

Ikala norādīja, ka visu trīs Baltijas valstu līmenī “Rimi” ir papildinājis arī darbinieku atbalsta fondu par 50 000 eiro, kas paredzēts darbiniekiem, kuriem Covid-19 pandēmijas dēļ rodas papildu izmaksas vai finansiālas grūtības. Palīdzība sniegta gadījumos, ja radušās nopietnas veselības problēmas, nepieciešama operācija, kuras veikšanai nepietiek līdzekļu, vai arī gadījusies kāda cita nelaime, kuru pārvarēt paša spēkiem nav iespējams.

“Rimi Latvia” valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais uzsvēra, ka mazumtirgotāja darbinieki ik dienu rūpējas par to, lai pircējiem būtu pieejami nepieciešamie produkti un nodrošināts ērts, un drošs iepirkšanās process. “Mēs apzināmies mūsu darbinieku svarīgo lomu kvalitatīvas uzņēmuma darbības nodrošināšanā un vēlamies, lai ikviens mūsu darbinieks justos arī finansiāli droši, tādēļ “Rimi” šogad investēs 5,3 miljonus eiro algu fondā,” viņš norādīja.

LETA jau ziņoja, ka “Rimi Latvia” 2018.gadā strādāja ar 893,692 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 10,9% un bija 45,305 miljoni eiro.

Kompānija “Rimi Latvia” reģistrēta 1992.gada janvārī, un tās pamatkapitāls ir pieci miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Zviedrijā reģistrētais uzņēmums “Rimi Baltic”.