Rīgas reģionā brīvo vakanču vairāk nekā bezdarbnieku

Tikai Rīgas reģionā brīvo vakanču skaits pārsniedz bezdarbnieku skaitu, turklāt 47% no visiem reģistrētajiem bezdarbniekiem darba meklējumos ir ilgāk par pusgadu, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotie dati.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Simens Uldis

  Simens Uldis

  Man šķiet, ka šajā gadījumā vārds “meklē” tiek izmantots nepareizi.
 • Aigars Snikus

  Aigars Snikus

  Vakances,skaitli kkādi.Kur ir atalgojums +/- pa galvenajām vakancēm.Var uzlikt setniekam 100€ par trīs maju apsaimniekošanu un bļaut,ka nav kas strādā.Tukša iršana.
 • Janka

  Janka

  Un cik ir tādi, kas sēž bezdarbniekos un papildus strādā bez līguma, tos pieskaitījāt?
 • Gatis Ļebedevs

  Gatis Ļebedevs

  Nevis tas ka nevēlas strādāt, bet problēma ir tajā, ka vakances nav domātas cilvēkiem kuriem nav "darba pieredze" vismaz 2-5 gadi.

  Nevajag te vainot bezdarbniekus, vajag vainot pašu darba struktūru, kura neļauj iegūt to darba pieredze noteiktajā jomā un vakancē.
  • Edžus Baumanis

   Edžus Baumanis

   Gatis Ļebedevs cepums tev pilnigi piekritu jo ar to pat biju saskaries tikpat ka 9.gadus atpakal skolu beidzot celtniecibu nevienam neesi vajadzigs ja realas pieredzes nau 👍
 • S

  S

  Tas, ka Rigā cenas par mājokli, iztiku ir neadekvātas Latvijai, ir skaidrs, bet Rīga jau nav Latvija, citur gan būtu jāpadomā.Otra mana neskaidriba ir par to, ka nedzird par tiem "augsta limena profesionāļiem"-bezdarniekiem, ja zinām, ka, piem., medmāsas ar 1.līmeņa augstāko izglītību vismaz saņem par slodzi ap 500, pedagogi bez stāža(arī vismaz bakalauri)-740 uz papira, tad kas prasa un cer uz 1000?!
 • Aleksandr Vladimirovich

  Aleksandr Vladimirovich

  Nevien jau nevēlas strādāt 8-10 stundas dienā..un saņemt par mēnesi 600-750 uz rokām. Komunālie..transports..produkti..un t.t. un tas atiecībā ka cilvēks dzīvo 1. Bet ja ir ģimene?? Ar tiem 750 galus nesavilksi! Domāju ka lai puslīdz normāli dzīvot 1000 eir. Tas šajos laikos ir minimums ar ko jārēkinās.
  • Mārtiņš Puķe

   Mārtiņš Puķe

   Aleksandr Vladimirovich tāpēc labāk nestrādāt vispār? 😄
 • Patiesībā...
  +11 +11 0

  Patiesībā...

  Ja alga nenosedz izdevumus, lai tiktu uz darbu, paēstu pusdienas, utt (īpaši pie Rīgas cenām), tad viss ir loģiski!
 • Meistars
  +12 +12 0

  Meistars

  Ja alga vakancei ir zemāka kā izdzīvošanas minimums Rīgā. Protams ka būs neaizpildītas. Es ar nebrauktu tur strādāt, ja dzīvoklis būs kādi 300-400 eiro, pluss vēl transports uz darbu, pluss pārtika, plus kādas drēbes. Par medicīnām pat nerunāsim - to atļauties pa to algu nesanāks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!