Rīgā un Tallinā kāpj degvielas cenas, Viļņā nemainās

1 komentārs
Rīgā un Tallinā kāpj degvielas cenas, Viļņā nemainās
IEVA ČĪKA, LETA

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā un Tallinā bija vērojams degvielas cenu kāpums, bet Viļņā tās nav mainījušās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Arī šajā nedēļā dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet zemākā benzīna cena joprojām bija Viļņā. Tāpat augstākā dīzeļdegvielas cena bija Tallinā, bet zemākā – Viļņā.

Rīgā pēc sešu nedēļu stabilitātes perioda degvielas cenas šonedēļ palielinājušās. 95.markas benzīna cena “Circle K” uzpildes stacijās pieaugusi par 1,6% – līdz 1,294 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena – par 0,8% un bija 1,224 eiro.

Viļņā degvielas cenas šonedēļ nav mainījušās, un arī šo piektdien litrs 95.markas benzīna maksāja 1,145 eiro par litru, bet litrs dīzeļdegvielas – 1,089 eiro par litru.

Savukārt Tallinā “Circle K” uzpildes stacijās benzīna cena palielinājās par 0,4% un šīs darba nedēļas beigās bija 1,398 eiro par litru. Tāpat dīzeļdegvielas cena pakāpās par 0,4% – līdz 1,398 eiro par litru.

Autogāzes cena šonedēļ bija stabila tikai Rīgā, kur arī šo darba nedēļu noslēdza pie 0,555 eiro par litru atzīmes. Tikmēr Tallinā autogāzes cena pieauga par 1,5% – līdz 0,629 eiro par litru, bet Viļņā – pakāpās par 0,7% līdz 0,553 eiro par litru.