Radošā nozare nemierā ar iecerētajām izmaiņām autoratlīdzību regulējumā. Neizslēdz prasīt Reira demisiju

Radošo profesiju pārstāvji nav mierā ar jaunāko valdības piedāvājumu attiecībā uz nodokļu audzēšanu autoratlīdzību saņēmējiem. Faktiskie ieņēmumi autoriem sarukšot, tāpēc nozare gatavojas spuroties pretī.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Liene

  Liene

  Kaut kā apbrīnoju tos kultūras darboņus. Tas, ka visiem citiem ir nežēlīgs nodokļu slogs, tas nekas. Tas, ka visi citi krīzes apstākļos kaut ielu slauka, tas nekas. Bet šie sēž un gaudo, ka viņiem pienākas - i nemaksāt nodokļus, i tikt uzturētiem, pašiem ne pirkstu nepakustinot. Kur loģika? Bet pensijas gribēs, pabalstus grib, nodokļus maksāt gan negrib. Viņu teksti parasti ir - jums visiem jāmaksā ir par to, ka man ir talants un daru to, kas man patīk un sanāk. Jauki, bet kāpēc citiem jādara darbs, ar kuru uzturēt ģimeni? Un apmaksāt viņu talantu? Citiem savs talants jāiebāž skapī un jāstrādā, lai uzturētu tos, kas "dzied un dejo un par ziemu nedomā". Vai nu esi tik talantīgs, ka ar to nopelni, vai arī grozies, lai sevi uzturētu. Nenovēlu nevienam maksāt vairāk nodokļos. Bet, ja nespēj rūpēties par visiem, tad kauns ir tā izrunāties. Šie paši darboņi gan neies piketā, lai citiem cilvēkiem samazinātu nodokļu slogu. Par sevi vien domā.
 • paka

  paka

  Ir ļoti labi,ja var saņemt naudiņas apsloksnēs,neuzrādīt visus ienākumus un par to neviens neprasa maksāt nodokļus (tanī pat laikā citiem jānomaksā nodoklis no katra centa un nedod dievs,ja kāds samaksās ko uz rokas)Kāpēc visi nav vienādi nodokļu maksātāji? Un protams,ka tad ja kāds sāk pret to iebilst,tad gatavi rosināt ministru demisiju,streikot utt.,cerams,ka valdība nepiekāpsies un paliks pie sava.
 • Zane L

  Zane L

  Nē , nu normāli.. Citas profesijas pārstāvji var pārkvalificēties un atrast ciru darbu, bet māksliniekus vajag uzturēt. Lai pabeidz apsardzes kursus un iet strādāt veikalā. Vakances ir daudz.
  • Krī

   Krī

   Nomierinies, mēs strādājam trîs darbos, lai Tu pie teļļuka varētu paklausīties dziesmas vai pašķirstīt kādu grāmatu.
 • S

  S

  Slikti, ka neko tálák par kabinetu, cipariem datorá neredz viens no galvenajiem ministriem. Izskatás, ka atbildígais par finansém neko nesaprot ne razosjaná, ne kultúras vértibu radísjaná. Ja sakomponét un izpildít neko nespéj, vismaz lai fiziski kaut ko pastrádá, kaut ar masku uz sejas zivju cehá vai slimnícá par sanitáru, tá sakot, lai kaut uz laiku párkvalificéjas.
 • @Kulturkukas

  @Kulturkukas

  Haoss - savādāk to nenosauksi to, kas notiek Latvijā nodokļu politikas plānošanā. Un situāciju varētu pielīdzināt tiem laikiem, kad lauksaimnieki ar nokauto govs galvu vezumu ieradās Rīgā, lai pieprasītu tā laika ministra demisiju. Manuprāt, arī Reiram viņa stunda ir situsi..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!