Komentāri

Pirms Ziemassvētku vakara daudzi vēl pa dienu steidza pirkt dāvanas saviem tuviniekiem un draugiem un gādāt cienastu svētku galdam. Sastaptie cilvēki atzina, ka samērot dāvanas cenu ar saņēmēja vēlmēm nav vienkārši.  Bet aptaujas dati liecina, ka vairāk nekā puse no aptaujātajiem Ziemassvētkiem ir gatavi tērēt vairāk nekā 60 eiro.

Lielveikalos no klusā Ziemassvētku laika nav ne vēsts. Cilvēki steidz piemeklēt dāvanas. Kamēr citi meklē piemērotākos pārsteigumus Raivo skaidri zina ko viņš vēlas. Tikai nav zināms tas vai Ziemassvētku vecītis būs tik dāsns, cik cerēts: ”Mašīnu ar pulti un planšetdatoru!” Uz jautājumu, vai ir cerība iegūt dāvanas, Raivo nebija pārliecināts par Ziemassvētku vecīša dāsnumu.”

Bēni dāvanas izvēlas uz cenu neskatoties, tāpēc vecāki jaunās paaudzes vēlmes cenšas ievirzīt kaut nedaudz pieticīgākā izvēlē.

Aptauja liecina, ka šogad lielākā daļa iedzīvotāju svētku svinēšanai un dāvanām tērēs līdz simts eiro. Savukārt krietni lielākiem tēriņiem no 101 – 150-it ir gatavojušies 14% aptaujāto, bet svētku svinēšanai līdz pat 200 eiro tērēs 7% iedzīvotāju, aptuveni tik pat daudz svētku svinētāju tērēs vairāk nekā 200 eiro.

Iedzīvotāji apgalvo, ka tēriņi ir aptuveni iepriekšējo gadu apmērā, jo ne jau iepirkumu daudzums rada svētku sajūtu.

Veikalnieki norāda, ka jau tradicionāli Ziemassvētkos īpaši populāri ir mandarīni, piparkūkas, cepeši un, protams, dažādi saldumi.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl