13 komentāri

Tuvākajos gados Latviju var sasniegt populisma vilnis, kas politiķiem liks dalīt vēl nenopelnītu naudu, un līdz ar to valstī iespējama krīze, intervijā “900 sekundēm” atzina Latvijas Bankas Starptautisko attiecību un komunikācijas pārvaldes padomnieks Andris Strazds.

Ko ekonomiskā un finansiālā ziņā Latvijai sagaidīt nākamajā gadā? Kādi nepareizi vai arī labi lēmumi pieņemti šajā gadā, kas ietekmēs valsts turpmāko attīstību? Šorīt “900 sekundēs” par šiem jautājumiem izteicās Latvijas Bankas Starptautisko attiecību un komunikācijas pārvaldes padomnieks Andris Strazds un SEB bankas makroekonomikas eksperts Dainis Gašpuitis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā intervijā norāda finanšu eksperti, šajā gadā valdība nav īstenojusi nevienu reformu un nekas nav veikts attīstībai. Runājot par tuvākā laika lielākajiem izaicinājumiem Eiropai, viņi min jau daudz apspriesto bēgļu krīzi. Turklāt šajā gadījumā Sīrijas bēgļi ir tikai sākums, un kā “nākamais stāsts” ir gaidāmi Āfrikas bēgļi.

Komentējot šā brīža situāciju saistībā ar Brexit, Šengenas zonu un eirozonu kā tādu, banku nozares eksperti Eiropu salīdzina ar Šrēdingera kaķi un norāda, ka tā vienlaikus ir gan dzīva, gan mirusi.

Viņi pieļauj, ka 2018. gads varētu būt zīmīgs kopš krīzes laikiem – Latviju var sasniegt populisma vilnis, kas politiķiem liks dalīt vēl nenopelnītu naudu un 2019., 2020. gadā valstī var sākties krīze.

Video

TOP komentāri

 • esija
  +2 +2 0

  esija

  Mans personigais viedoklis..Nuta sakot ar 2017 gada juliju ,Latvijas valstij saksies negaiditi strauja ekonomiska izaugsme..jo cilveki, kas jau nostajusies uz savam ,,kajam,,,, sapratis daudzas lietas,.Sapratis piederibu savai dzives vietai,,politika ienaks jauni cilveki,kas parzinas anglu valodu,un pilnveidos valstij velama virziena EIROPAS savienibas likumu..
 • mhm
  +1 +1 0

  mhm

  Politiķi dalīs naudu kas vēl nav nopelnīta, interesanti ar ko gan Latvija var pelnīt, vai ar to ko atmet ārzemju bankas, par atļauju dīrāt tautai ādu, vai arī ar to ko valdība pati nodīrā, nodokļu veidā, vai ar to ko atmet bagātie investori.
 • aija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl