Pirmās garantētās atlīdzības Trasta komercbankas klienti saņems marta vidū

Komentāri

Pirmās garantētās atlīdzības izmaksas Trasta komercbankas klientiem tiks izmaksātas 16. martā, informēja Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētājs Pēters Putniņš.

Viņš trešdien, 9. martā, bija uzaicināts uz Saeimas komisijas sēdi, kur aiz slēgtām durvīm ar deputātiem pārrunāja situāciju pēc Eiropas Centrālās bankas lēmuma anulēt Trasta komercbankai izsniegto licenci.

Kopumā garantētajās atlīdzībās būs jāizmaksā vairāk nekā 60 miljoni eiro. Putniņš paskaidroja, ka garantētajiem noguldījumiem varēs izmantot pašas bankas naudu. Noguldījumu garantiju fonda līdzekļi vai valsts budžeta nauda nebūs vajadzīga.

Trasta komercbankas klienti, kuru noguldījumus nesegs garantētā atlīdzība, savas kreditora prasības varēs pieteikt bankas likvidācijas procesa gaitā, tiklīdz likvidators sāks tās pieņemt.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl