Pētījums: Latvijā turīgam vidusslānim atbilst tikai 4% iedzīvotāju

“Swedbank” eksperti detalizētā aptaujā secinājuši lielu atšķirību starp to, ko cilvēki domā par turīgu sabiedrības slāni Latvijā un kā ir realitātē.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Meža vecis

  Meža vecis

  Ja valdība nebūtu piegriezusi skābekli darba devējiem it sevišķi jauniem maziem uzņēmumiem. Kuri labprāt maksātu pilnus nodokļus bet nevar jo jāmaksā par to kad tu strādā tajā uzņēmumā vēl viens nodoklis. Principā dubultā . Un nekur citās valstīs nav tādu nodokļu nav.
 • Zigis L

  Zigis L

  Tie ir tikai oficiālie ieņēmumi! Puse dārgo automašīnu īpašnieki ir bezdarbnieki!
 • S

  S

  Visi tie pētījumi, kas tikai konstatē faktus, ir plika graša vērti. Kamēr mums būs tāda algu sistēma,ka darba ņēmēji ar augstāko vai profesionālo izglītību saņems uz rokas tuvu valsts minimālajai algai, nekas nevar mainīties. Nerunāsim par augstākajam valsts amatpersonām, bet tie daži tūkstoši augstāko birokrātu no t.s. vidusslāņa veido tikai mikroskopisku dalu, nekādus procentus nepacels, vajadzētu būt medikiem,pedagogiem,uznēmumu darbiniekiem, bet ir tā, kā ir.
 • neticu

  neticu

  Šādi "pētījumi" un "aptaujas" ir daļa no krievu pret Latviju vērstās propagandas.
 • liepājnieks

  liepājnieks

  Strādāju 190 st . mēnesī , saņemu uz rokas 480 eur . 200 euro atvelk nodokļos . Jauki ir dzīvot Latvijā , lai vellns to parauj !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!