Pētījums: ēnu ekonomika Latvijā veido 22% no IKP

Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem Latvijā ir pieaugusi ēnu ekonomika – tā, iepazīstinot ar jauna pētījuma rezultātiem, intervijā “900 sekundēm” norādīja Stokholmas Ekonomikas augstskolas Rīgā profesors Arnis Sauka.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Zinīte

  Zinīte

  Ir tak zināms, kad vadība sev uzliem neadekvātu lielu algu, notiek biznesa nosmacēšana. Un Latvijā šī parādība ir ik uz soļa
 • Lauma Grincuna

  Lauma Grincuna

  Enu ekonomika Latvija ir kolosala Lai to mazinatu VIDam ir smagi jastrada . Bet tas netiek darits .Kapec smagi puleties un meklet kapec tikai minimala alga. Tiekas divas puses un nosledz darijumu . Gala rezultats vienam mazak nodokli otram konverte un punkts. VID atkekse un visiem ir labi.
 • s

  s

  Visas partijas savās runās piesauc ēnu ekonomikas samazināšanu, bet ar to viss beidzas.Mums ir tik daudz kontrolējošo iestāžu, ko var pat dažreiz saukt par represivām, rezultātu nav.Iemeslus redzu dažus-samudžinātā nodokļu sistēma,daudzo augsto amatpersonu ienākumi pieaug neatkarigi no (ne)padaritā darba, vai varbūt pateicoties tam, bet represijas, sodi, ir tikai zemākajām, ja ir. Priekšlikums-atbildigajiem dienestiem, kamēr nepadara savu darbu, saņemt tikai mistisko vidējo algu mēnesī.Minimālo nedrikst-pametis valsti.Vai varbūt vajag?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!