Komentāri

Lai gan pēc vairākiem ekonomiskiem rādītājiem Latvija ir atgriezusies pirmskrīzes līmenī, joprojām pastāv ienākumu nevienlīdzība un pieaug nabadzības riskam pakļauto iedzīvotāju skaits.

Latvijas ekonomika ir atgriezusies pie izaugsmes un turpina būt viena no straujāk augošajām Eiropas Savienībā. Pērn iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju bija teju 11 tūkstoši eiro, pārsniedzot pirmskrīzes līmeni. Savukārt neto algas 2008. gada līmeni pārsniedza jau pirms trīs gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat arī mājsaimniecību rīcībā esošie ienākumi pēdējos gados aug, un saskaņā ar pēdējiem datiem sasniedz 387 eiro uz vienu ģimenes locekli mēnesī. Taču nabadzības riskam pakļauto iedzīvotāju skaits nesamazinās un veido aptuveni piekto daļu iedzīvotāju.

Atšķirībā no krīzes gadiem tagad šis risks vīriešiem ir zemāks nekā sievietēm.

Par to, kādi izaicinājumi gaidāmi nākotnē, šodien plašāk informēs Centrālā statistikas pārvalde.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl