Pēc Citadeles pārdošanas par bankas padomes priekšsēdētāju kļūs Kolinss

0 Komentāru
Pēc Citadeles pārdošanas par bankas padomes priekšsēdētāju kļūs Kolinss
Foto: Uldis Veiss, LNT

Pēc Citadeles pārdošanas darījumam nepieciešamo uzraudzības iestāžu apstiprinājuma saņemšanas par bankas padomes priekšsēdētāju kļūs Ripplewood Advisors LLC izpilddirektors un dibinātājs Tims Kolinss.

Viņš šodien žurnālistiem sacīja, ka investori ir ļoti entuziastiski par investīcijām bankā Citadele, par tās vadību un arī par Latviju kopumā. Viņš akcentēja, ka bankas darījumam piesaistīta ļoti īpaša investoru grupa, un šie cilvēki varēs sniegt īpašu pievienoto vērtību bankas attīstībai.

Kolinss atzina, ka viņš neinvestē tur, kur viņam nepatīk cilvēki. “Man patīk gandrīz visi Latvijā satiktie cilvēki,” teica Kolinss.

Investoru stratēģija ir padarīt banku Citadele par nacionālo un Baltijas čempioni, sacīja investors.

Kā ziņots, 5. novembrī tika parakstīts līgums par valstij piederošo bankas Citadele akciju pārdošanu 12 starptautisku investoru grupai un Ripplewoods Advisors LLC par 74 miljoniem eiro. Pārdošanas cena gan var mainīties atkarībā no bankas darbības rādītājiem līdz šā gada beigām, salīdzinot ar plānotajiem rādītājiem. Galīgā cena tiks noteikta 2015. gada pirmajā ceturksnī. Visi ieguvumi no iespējamās cenas korekcijas tiks ieguldīti bankas kapitālā.

Foto: Uldis Veiss, LNT

Foto: Uldis Veiss, LNT

0 Komentāru