Komentāri
Pēc Citadeles pārdošanas par bankas padomes priekšsēdētāju kļūs Kolinss
Foto: Uldis Veiss, LNT

Pēc Citadeles pārdošanas darījumam nepieciešamo uzraudzības iestāžu apstiprinājuma saņemšanas par bankas padomes priekšsēdētāju kļūs Ripplewood Advisors LLC izpilddirektors un dibinātājs Tims Kolinss.

Viņš šodien žurnālistiem sacīja, ka investori ir ļoti entuziastiski par investīcijām bankā Citadele, par tās vadību un arī par Latviju kopumā. Viņš akcentēja, ka bankas darījumam piesaistīta ļoti īpaša investoru grupa, un šie cilvēki varēs sniegt īpašu pievienoto vērtību bankas attīstībai.

Kolinss atzina, ka viņš neinvestē tur, kur viņam nepatīk cilvēki. “Man patīk gandrīz visi Latvijā satiktie cilvēki,” teica Kolinss.

Investoru stratēģija ir padarīt banku Citadele par nacionālo un Baltijas čempioni, sacīja investors.

Kā ziņots, 5. novembrī tika parakstīts līgums par valstij piederošo bankas Citadele akciju pārdošanu 12 starptautisku investoru grupai un Ripplewoods Advisors LLC par 74 miljoniem eiro. Pārdošanas cena gan var mainīties atkarībā no bankas darbības rādītājiem līdz šā gada beigām, salīdzinot ar plānotajiem rādītājiem. Galīgā cena tiks noteikta 2015. gada pirmajā ceturksnī. Visi ieguvumi no iespējamās cenas korekcijas tiks ieguldīti bankas kapitālā.

Foto: Uldis Veiss, LNT

Foto: Uldis Veiss, LNT

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl