2 komentāri

Pašvaldības Latvijā prasa ar likumu garantēt, ka vietvaras saņems ne mazāk kā 19,6% no kopējiem nodokļu ieņēmumiem valstī.

Pašvaldību vadītāju uzskati par Finanšu ministrijas ieplānoto nodokļu reformu atšķiras. Proti, ir tādi politiķi, kuri plānotās izmaiņas kategoriski neatbalsta. Tajā pašā laikā ir arī vietvalži, kuri reformu uztver ar piesardzīgu optimismu.

Pašvaldību vadītājus visvairāk satrauc divas lietas: ieplānotais iedzīvotāju ienākuma nodokļu samazinājums, kas automātiski samazina arī vietvaru ienākumus, un arī plāns pacelt akcīzes nodokli degvielai. Tas automātiski izraisītu cenu kāpumu visām precēm un pakalpojumiem.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Visās jomas, arī pašvaldībās, jānotiek stingram neitrālam auditam par esošo līdzekļu izlietojumu, visām ministrijām jāsāk ar sevi-nozaru "galvu", lai var redzēt, kas un cik pūst,tālāk līdz apakšai.
 • Nejauceenzs
  0 0 0

  Nejauceenzs

  Kādas vēl garantijas....lai iemācas strādāt un saimniekot ar to kas ir un tad lai bļauj ka viņiem kaut kas pienākas :-)) lai sāk beidzot saprast, ka nodokļu maksātāju apmaksāts darba laiks nav domāts bērnus pa pulciņiem izvadāt, sienu nopļaut un pa frizētavām un manikīriem staigāt :-D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl