OECD par 280 000 eiro pētīs mājokļu pieejamību Latvijā

Ekonomikas ministrija plāno slēgt 280 000 eiro vērtu līgumu ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizāciju (OECD), lai veiktu pētījumu par mājokļu pieejamību Latvijā.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  Kārtējā shēma, kā kādam nopelnīt. Varu jau tagad pateikt rezultātu - fiziski mājokļi visur nepietiek, rajonos problēmu mazāk. Lielākā pieejamības problēma, ka izīrētāji uzceļ nesamērīgi cenas un iedzīvotāji nespēj tās samaksāt.
 • Z Līvmane
 • jan

  jan

  Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
 • e

  e

  Nebūtu dzīvokļu prihvatizācijas, nebūtu problēmas ar īres dzīvokļiem. Tagad vieni savākušies ntos dzīvokļus, bet citiem nav kur dzīvot... Tad nu esam greizo spoguļu valstī, kur dzīvokļi stāv gadiem tukši, bet izīrēt nevar, jo svētais privātīpašums.
 • Andris

  Andris

  Kāpēc jāpasūta mistisks "pētījums" no ārpuses? Ko dara ierēdņi? Kāpēc nav iespējams situācijas izpēti uzticēt Latvijas pētniekiem?
  Domāju, ka atbildot uz šiem jautājumiem, būtu jāierosina kriminālprocess.
  Piebilde: ja jau OECD tik ļoti vēlas pētīt situāciju Latvijā, tad lai paši arī maksā par šo "prieku".
 • Evalds Malahovskis

  Evalds Malahovskis

  Šādas izšķiešanas rezultātā dzīvokļi lētāki nepaliks un jaunajām ģimenēm piekļuve
  lētākiem kredītiem neradīsies. Atkal pamatīga nauda iebirs veiklu vīru kabatās un
  jēgas nekādas - kārtējā salmu kulšana un grauda meklēšana pelavās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!