Komentāri
No 1.janvāra mikrouzņēmumu nodokļa likme pieaugs līdz 11%
FOTO: Flickr

No nākamā gada 1.janvāra mikrouzņēmumu nodokļa likme pieaugs līdz 11% no apgrozījuma, bet jau drīz pēc tam likmi atkal plānots mainīt. Ekonomikas ministrija izstrādājusi jaunu priekšlikumu, kas paredz nodokļa likmi samazināt līdz 9%, šādi uzņēmums varēšot strādāt trīs gadus.

Pēc tam mikrouzņēmumam vajadzētu maksāt 12% likmi no apgrozījuma. Tomēr izmaiņas nevarēšot pieņemt līdz nākamajam gadam, tāpēc nodokļa likme tiks raustīta turpu šurpu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koalīcijas partijas šo piedāvājumu vērtē pozitīvi, to atbalsta arī uzņēmēju organizācijas, taču kad grozījumi tiks pieņemti, pašlaik/ nav skaidrs. Jānorāda, ka pirms vēlēšanām visas partijas – izņemot Vienotību – solīja panākt mikrouzņēmuma nodokļa likmes saglabāšanu esošajā, 9% apmērā.

Tomēr, kad opozīcija šādu priekšlikumu iesniedza, pret to balsoja visas koalīcijas partijas, ieskaitot Nacionālo apvienību un Zaļo zemnieku savienību, kas šādi pārkāpa pirms vēlēšanām solīto.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl