No 1. augusta par elektrību būs jāmaksā pat tad, ja to nelieto

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi jaunos elektrības tarifus, kas nozīmē, ka no 1. augusta būs jāmaksā par elektrības pieslēgumu pat tad, ja elektroenerģija netiks patērēta, vēsta TV3 Ziņas.

Atpakaļ uz rakstu

106 komentāri

 • o

  o

  nolādētie nelieši,fašisti,cūkas gatavie,lai zeme deg Jums zem kājām un lāsts pār visiem kas šo nodevīgo plānu ir izveidojis,kauns dzīvot savā tēvu zemē....
 • Tā vajag

  Tā vajag

  Par elektrību ir jāmaksā.Puse Latvijas iedzīvotāju,pēc statistikas, patērē līdz 100kWh elektroenerģijas. Lai tad arī maksā! It jo īpaši pensionāru ģimene, kuri patērē 40/50 kWh mēnesī. Latvenergo un ST ir īpašs naids pret pensionāriem,bet no 1. augusta tarifi ir diferencēti,un paši bagātākie Latvijā (pensionāri), to jau izjūt! Jaunieši no Latvijas aizbrauks,uzņēmumi pārcelsies uz Igauniju,bet pensionāriem nav kur sprukt! Uz viņiem arī turpmāk balstīsies elektroenerģijas tirgus Latvijā!
 • Natālija.

  Natālija.

  Cik esmu bijusi stulba, taupot elektrības patēriņu. Jā, vasaras mēnešos dārzā lietoju elektrību. Cenšos lietot pēc iespējas mazāk. Izrādās, ka esmu bijusi muļķe. No decembra līdz martam dārzā nerādos. Tas nozīmē, ka elektrību nepatērēju. Izrādās, ka tas nav labi. Tas pats Lattelekom māca, kā taupīt elektrību. Izrādās, ka tas nāk par labu Lattelekom, ne man. Jo mazāk tērēju, jo dārgāk maksāju. Nonsens. Kaut ko tādu var izdomāt var tikai Latvija.
 • Kidss
 • liepājnieks

  liepājnieks

  Jau 1,5 gadu ārzemēs strādājy, lai kautcik iekrātu un nopelnītu. Doma bija, iegādāties īpašumu latvijā un dzīvot. Bet nu, tagad pat atgriezties nevēlos vairs. Ģimene pie manis ir. Latvijā tik dzimuši esam. Kauns saukt par mājām.
 • Norbis
 • Andersons
 • Jūlija

  Jūlija

  Es noteikti NEKAD nemaksāšu, nepārmaksāšu, un neuztūrēšu nevienu KROPLI, kuram nepietiek savu miljardu un kurš grib MAN, parastam cilvēkam, atņemt pēdējos 5 eiriķus. Lai nosprāgst labāk mokošā un lēnā nāvē - kā arī tam pienākas.
 • Mairita Dreimane

  Mairita Dreimane

  E s esmu pret ,,Latvenergo,, monopoltiesībām,patiesībā pret jebkurām monopoltiesībām! Tas izslēdz veselīgas konkurences iespēju nedodot patērētājam iespēju izvēlēties pakalpojumu sniedēju ar patīkamākām cenām. Anglijā dzīvojot mainīju enerģijas piegādes kompānijas 2x gadā ikreiz pārejot uz izdevīgāku cenu. Lūk tā ir konkurence!.. un tas ir normāli. Jājautā,kāpēc valdība neatceļ Latvenergo monopoltiesības? Kuram un cik par to ir samaksāts?
 • Juris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!