Nemiro: Lietuvas bažas par Astravjecas AES ir saprotamas, bet primārās ir Latvijas intereses

Ir saprotamas Lietuvas paustās bažas par Astravjecas atomelektrostacijas (AES) nedrošumu, tomēr Latvijas valdības lēmums par elektroenerģijas tirdzniecības organizēšanu ar trešajām valstīm tika pieņemts, ņemot vērā valsts intereses, pauda ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV).

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Diga

  Diga

  leišiem izņemot leišus pašus ,neviens cits neinteresē..tāda tauta ..ES un ASV pakļāvībā exportēja savu naidu uz Krieviju,tagad jau sāk Krievijai pielaizīties,sak ,ko ta mē s,,mēs jau neko ,to visi citi..
 • Bišu Andris (Žukovskis)

  Bišu Andris (Žukovskis)

  Pirmkārt valsts interesēs ir valsts drošība! To apdraud gan krievu tipa un kvalitātes atomstacija pie mūsu robežas, gan enerģētiskas atkarības veidošana no "krievu pasaules", gan Baltijas vienotības graušana!
  • Diga

   Diga

   ja nav cilvēku valstī ,tad nav valsts .krievija savus līguma noteikumus nav pārkāpusi vai kā citādi ietekmējusi ""piežmiedzot"" ..to tekoši dara tava ASV un ES ..Pamēģini salīdzināt Krievijas piedāvātās elektroenerģijas cenas un tās ,kuru peidāvā kādi ārpusKrievijas esošie ))
   Vēl ,kas --te bļauj par to ,ka Krievija ceļ /cels pie robežas AES ,taču slav'ē leišus par to pašu ??))) no tā vien var secināt ,ka darbā tiek alisat rietumie zidevīga propoganda ,bet neizdevīga Latvijas tautai..
 • Vents Vīdušs

  Vents Vīdušs

  Ja, ja. Uzspļaut Lietuvai un tirgoties ar Baltkrieviju ir mūsu interesēs... Vēl jau var uzspļaut ES, NATO un tirgoties ar Krimu. Tur taču reāla biznesa niša ... Īstermiņa biznesmeņi...
  • Diga

   Diga

   Vai tev zināms ,ka tieši Krima izgatavo augstvērtīgus ""gliemežtipa vēja ģeneratorus"??))) tie nav augsti un ,domājams ,la6tvenergo atļauja nav nepieciešama ,taču tiklīdz tie tiks uzstādīti ,teiksim ,lauku māju īpašumos ,tā likums tiks pieņemts ..pret tiem..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!