1 komentārs
Nav skaidrs, vai valsts spēs atgūt Liepājas metalurgā ieguldītos aptuveni 80 miljonus eiro

Kāpēc Liepājas metalurga pārdošana bijusi neveiksmīga? Un cik pamatota bija pieaicinātajam konsultantam un arī maksātnespējas administratoram izmaksātā atlīdzība? To šodien turpinās skaidrot Saeimā.

Jau pirms nedēļas deputāti sāka vērtēt pirms vairākiem gadiem veikto darījumu, kurā tobrīd maksātnespējīgajam metalurģijas uzņēmumam tika atrasts investors no Ukrainas. Tomēr tagad uzņēmums atkal pasludināts par maksātnespējīgu, un nav skaidrs, vai valsts spēs atgūt visus tās ieguldītos aptuveni 80 miljonus eiro.

Iepriekš deputāti secināja, ka investora piesaiste bijusi neveiksmīga, un vienīgie ieguvēji no tās bijis pārdošanas konsultants, kā arī maksātnespējas administrators, kurš nopelnījis vairāk nekā vienu miljonu eiro. Šodien uz sēdi aicināts pats administrators – Haralds Velmers -, kā arī pārdošanas konsultanta Prudentia pārstāvis Ģirts Rungainis.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Kad pieprasīs konktētas atbildes un atbildību no Velmera un Prudentias?Pelņu sagrābušies ne par knapo, atbildības nekādas.Prudentijai ar Rungaini spicē sis nav pirmais fiasko, cik atceros.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl