2 komentāri

Naudas trūkuma dēļ nākamgad apdraudēta valsts galvoto kredītu piešķiršana mājokļa iegādei jaunām ģimenēm.

Šim gadam atvēlētais viens miljons eiro lielā pieprasījuma dēļ neplānoti strauji izsīcis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nākamnedēļ programmai piešķirs vēl vienu miljonu, kas ļaus sešām komercbankām, kas piedalās šajā programmā, izsniegt galvojumus vēl četru miljonu eiro apjomā. Tomēr ar to pietiks vien līdz pavasarim, atklāj valsts atbalsta sniedzēja Altum pārstāvis.

Foto:

Juris Cebulis, Altum Programmu attīstības departamenta vadītājs:

Mmēs plānojam, kad ar šo jauno vienu miljonu pietiks līdz šā gada beigām un arī vēl nākamā gada pirmajā ceturksnī, tad tā nauda varētu tikt izsmelta.

Lai programma darbotos līdz nākamā gada beigām, būtu nepieciešams vēl pusotrs līdz divi miljoni eiro. Tomēr šobrīd nav pārliecības, vai tik liela nauda nākamgad atradīsies.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Mumuu
  +1 +1 0

  Mumuu

  Viņi kau tā pat nedod kredītus jaunajām ģimenēm. Algai jābūt uz rokas oficiāli vismaz 700.-€.
 • Maamaa
  0 0 0

  Maamaa

  Un ja ir 3 bērni, tad vispār var aizmirst par kautkādiem kredītiem. Tad laikam jāpeln 10.000eiro mēnesī un tad jau arī vairāk nemaz nevajag kredītu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl