Nākamā gada budžeta sastādīšana solās būt ļoti sarežģīta, norāda Kariņš

Lai izpildītu visu, ko ministrijas ieplānojušas, nākamajos gados vajadzētu papildu miljardu eiro, kura, protams, budžetā nav un nebūs, to pirmdien, 15. aprīlī, bija spiests atzīt Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”).

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Andris Grevels

  Andris Grevels

  Kkada sudu smaka no LV naak 🖕lai ari melnstradnieki citas valstis,bet tomer brivi no apsurdiem nodokliem un visas korumpetas valsts parvaldes no ,lidz visam ministrijam kopa
 • Armands Šverns

  Armands Šverns

  Vai nebūtu laiks pārcelt akcentus no it kā " ēnu " ekonomikas apkarošanas uz reālu korupcijas apkarošanu visos valsts pārvaldes līmeņos ? 😀
 • bauris

  bauris

  Man patīk,kad žurkas graudus mucā aprijušas,tad sāk viena otru aprīt!
 • Harijs Freimanis
 • Anda Zahovska

  Anda Zahovska

  Jaapiedzen no Riigas izlaupiitaajiem,lai atmaksaa,ko nelikumiigi saneema.
 • Po!ns

  Po!ns

  Pirms velesanam visam bija nauda, teica, visu atradis, tagad, NECERIET! :D tuvakajos gados neplanoju mainit uzskatu, ka jasak ir ar izglitibu, ne jau naudas pieskirsanu, bet ieguldisanu mertiecigai attistibai, citadi labakas valdibas desmitiem gadus neredzesim par so, jo mulki vieglak parliecinat balsot par sevis spidzinasanu, neka domajosu cilveku, kurs zina, ka vienmer ir varianti!!
 • S

  S

  Šogad esot tehnisks, iepriekšējā valdība izsaimniekojusi, ar ko aizbildināsies nākošgad?Būs jādara pašiem- gan jāattīsta ražojoša ekonomika, gan jāsamazina ēnas, gan reformas ne tikai teritoriju kupicās,bet ari savos dienestos, jo daži lepni solīja samazināt birokrātiju.Lai veicas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!