Komentāri

Pateicoties tam, ka Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā izdevies iztērēt mazāk nekā plānots, pie papildu naudas tikušas 11 slimnīcas, kurām kopumā piešķirti 5,7 miljoni eiro. Pēc finansējuma piešķiršanas slimnīcām pāri ir palikuši aptuveni 10 miljoni eiro, par kuriem cīņa vēl tikai priekšā.

Kad gada vidū noslēdzās Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē, visa nauda, ko valsts iestādes nebija iztērējušas prezidentūras vajadzībām, bija jāpārskaita atpakaļ valsts budžetā. Šādā veidā šogad ietaupīti vairāk nekā 15 miljoni eiro un jau ir sākusies to pārdalīšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visvairāk saņēmuši “Stradiņi” – ap diviem miljoniem eiro, kā arī Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca – vairāk nekā vienu miljonu eiro.

Finansējuma palielināšana ārstniecības iestādēm ļaus sniegt papildu pakalpojumus – ārsta konsultācijas un izmeklējumus, norāda Veselības ministrijā, kas valdību aicināja neatteikt finansējumu slimnīcām.

Kur vēl nonāks neiztērētā nauda?

Taču Veselības ministrija nav vienīgā, kas nolūkojusi naudu, kas ietaupīta prezidentūras laikā. Pēc finansējuma piešķiršanas slimnīcām pāri ir palikuši vēl aptuveni 10 miljoni eiro, par kuriem cīņa vēl tikai priekšā. Valdības lēmumu gaida arī Iekšlietu ministrija, kas prasa 340 tūkstošus eiro, lai segtu virsstundas personālam, kas rūpējās par drošību prezidentūras laikā.

Savukārt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) papildus prasa gandrīz 90 tūkstošus eiro – komandējumiem un padomnieka algošanai Briselē.

Turklāt ministriju vēlmju saraksts vēl nav noslēgts, saka Finanšu ministrijā. No valsts sekretāres Baibas Bānes sacītā noprotams, ka valsts iestādēm būs kārdinājums iztērēt visus prezidentūras ietaupījumus.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl