Komentāri

Janvārī Konkurences padome (KP) aizliedza lielveikalu ķēdei “Rimi” atvērt veikalu tirdzniecības centrā “Domina”, bažījoties, ka šī ķēde pārlieku nostiprinās uzņēmuma pozīcijas tirgū. Savukārt lielveikalu tīklam “Maxima” šāda atļauja nupat izsniegta.

KP par šo jautājumu bija sarīkojusi veselu izmeklēšanu. Iepriekš “Dominā” atradās pārtikas lielveikals “Prisma”, un KP pēc šā veikala klientu lojalitātes karšu datiem aprēķinājusi, no kāda attāluma lielākā daļa cilvēku brauc turp iepirkties. Tālāk padome saskaitījusi sešdesmit divus lielveikalu ķēžu veikalus, kas atrodas šajā teritorijā, un secinājusi, ka “Rimi” tirgus daļa te ir divreiz lielāka nekā “Maxima” tīklam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Maxima”sola jaunā lielveikala izveidē ieguldīt vairāk nekā miljonu eiro. Tikmēr “Rimi” KP lēmumu sauc par konkurences kropļošanu.

“Rimi” lielveikali jau darbojas septiņos no desmit lielākajiem Rīgas multifunkcionālajiem iepirkšanās centriem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl