Komentāri

Janvārī Konkurences padome (KP) aizliedza lielveikalu ķēdei “Rimi” atvērt veikalu tirdzniecības centrā “Domina”, bažījoties, ka šī ķēde pārlieku nostiprinās uzņēmuma pozīcijas tirgū. Savukārt lielveikalu tīklam “Maxima” šāda atļauja nupat izsniegta.

KP par šo jautājumu bija sarīkojusi veselu izmeklēšanu. Iepriekš “Dominā” atradās pārtikas lielveikals “Prisma”, un KP pēc šā veikala klientu lojalitātes karšu datiem aprēķinājusi, no kāda attāluma lielākā daļa cilvēku brauc turp iepirkties. Tālāk padome saskaitījusi sešdesmit divus lielveikalu ķēžu veikalus, kas atrodas šajā teritorijā, un secinājusi, ka “Rimi” tirgus daļa te ir divreiz lielāka nekā “Maxima” tīklam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Maxima”sola jaunā lielveikala izveidē ieguldīt vairāk nekā miljonu eiro. Tikmēr “Rimi” KP lēmumu sauc par konkurences kropļošanu.

“Rimi” lielveikali jau darbojas septiņos no desmit lielākajiem Rīgas multifunkcionālajiem iepirkšanās centriem.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl